Manchester City wint eindelijk weer twee duels op rij
MANCHESTER (ANP) - Manchester City is dankzij een 2-0-zege op Fulham weer in de subtop van de Engelse Premier League beland. De ploeg van coach Pep Guardiola won voor het eerst dit seizoen twee competitieduels op rij. Vorige week was City met 5-0 duidelijk te sterk geweest voor Burnley. De club heeft nu 18 punten uit tien duels.
Al na 5 minuten leidde de thuisploeg door een doelpunt van Raheem Sterling, weggestuurd met een steekpass door Kevin De Bruyne. Beide spelers hadden ook een hoofdrol bij de tweede treffer. Sterling werd lichtjes aangetikt door Joachim Andersen. De makkelijk gegeven strafschop werd benut door De Bruyne.
Oranje-international Nathan Aké was door Guardiola opnieuw buiten de wedstrijdselectie gelaten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
13 uur geleden