Manchester City voorlopig zonder Agüero
BARCELONA (ANP/RTR) - Manchester City moet het voorlopig stellen zonder Sergio Agüero (32). De Argentijnse spits heeft aan de wedstrijd van maandag tegen Burnley een knieblessure overgehouden. Hij werd halverwege het duel, dat met 5-0 werd gewonnen, gewisseld voor Gabriel Jesus.
"De scans die ik dinsdagochtend heb gedaan, hebben beschadigingen in mijn linkerknie aangetoond", aldus Agüero. "Het is balen, maar ik ben vol goede moed en hoop zo snel als mogelijk terug te keren."
Agüero reist af naar Barcelona voor verder onderzoek. Volgens trainer Pep Guardiola is het zelfs mogelijk dat de spits de rest van het seizoen niet meer in actie komt. City is nog actief in de Champions League en staat in de achtste finales tegenover Real Madrid. Het eerste duel, in Madrid, werd met 2-1 gewonnen.
Meer uit Voetbal
GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
4 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
22 uur geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
1 dag geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
1 dag geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
1 dag geleden