Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City voorlopig zonder Agüero

Manchester City voorlopig zonder Agüero

BARCELONA (ANP/RTR) - Manchester City moet het voorlopig stellen zonder Sergio Agüero (32). De Argentijnse spits heeft aan de wedstrijd van maandag tegen Burnley een knieblessure overgehouden. Hij werd halverwege het duel, dat met 5-0 werd gewonnen, gewisseld voor Gabriel Jesus.

"De scans die ik dinsdagochtend heb gedaan, hebben beschadigingen in mijn linkerknie aangetoond", aldus Agüero. "Het is balen, maar ik ben vol goede moed en hoop zo snel als mogelijk terug te keren."

Agüero reist af naar Barcelona voor verder onderzoek. Volgens trainer Pep Guardiola is het zelfs mogelijk dat de spits de rest van het seizoen niet meer in actie komt. City is nog actief in de Champions League en staat in de achtste finales tegenover Real Madrid. Het eerste duel, in Madrid, werd met 2-1 gewonnen.

Meer uit Voetbal

Feyenoord begint met Read en Steijn tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.

2 uur geleden
PSV verwacht deze maand duidelijkheid over toekomst trainer Bosz

HILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.

2 uur geleden
PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

3 uur geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

15 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

15 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

16 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

16 uur geleden