Manchester City verspeelt punten bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League verrassend 2 punten verspeeld bij Crystal Palace. Op Selhurst Park kwam de koploper niet verder dan 0-0. Het verschil met Liverpool is nu nog maar 4 punten, waarbij de achtervolger een wedstrijd minder heeft gespeeld.
Kevin De Bruyne zorgde nog voor de meeste dreiging van City. Zo schoot de Belgische aanvoerder in de 57e minuut op de paal. Maar ook de thuisclub kreeg enkele goede mogelijkheden. Conor Gallagher knalde in blessuretijd van dichtbij nog over.
Nathan Aké bleef op de bank bij Manchester City. Datzelfde gold voor Jairo Riedewald bij de tegenstander.
Liverpool speelt woensdag tegen Arsenal.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil doorgaan tot het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico als zijn lichaam dat toelaat. Dat zei de 38-jarige Argentijn in een interview met het Amerikaanse NBC News.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voor amateurclubs wordt het toernooi om de KNVB-beker nog interessanter. Zij strijden dit seizoen voor het eerst ook om de Eurojackpot KNVB Beker Amateurwinnaar, een officiële prijs voor de beste amateurclub in het toernooi. De KNVB-beker is daarmee het eerste bekertoernooi ter wereld met een aparte prijs voor deelnemende amateurclubs. De bokaal voor de winnaar lijkt net als die van de toernooiwinnaar op een dennenappel, maar heeft een blauwe in plaats van een zilveren kleur.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft de uitwedstrijd tegen Real Betis gewonnen (0-2). De ploeg van trainer Diego Simeone is met de winst naar de vierde plaats van de ranglijst van La Liga geklommen.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Dani Carvajal is opnieuw geblesseerd geraakt. De aanvoerder van Real Madrid ondergaat een kijkoperatie aan een knie en staat naar verwachting maanden aan de kant.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Sherida Spitse (35) kijkt uit naar haar afscheid van het Nederlands elftal. De recordinternational van Oranje speelt dinsdag haar 248e en laatste interland in Nijmegen tegen Canada. "Het is mooi geweest. Het is goed zo", zei Spitse maandagmiddag in Zeist.
17 uur geledenNAPELS (ANP) - Kevin De Bruyne heeft in het duel met Internazionale van zaterdag een ernstige hamstringblessure opgelopen, meldt zijn club Napoli. Volgens Italiaanse media komt de 34-jarige Belgische voetballer dit jaar niet meer in actie. Napoli heeft zelf geen hersteltermijn genoemd.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft trainer Igor Tudor ontslagen. De club uit Turijn meldt dat de 47-jarige Kroaat na zeven maanden uit zijn functie is gezet. Hetzelfde geldt voor zijn staf.
21 uur geleden