Manchester City-spits Agüero al geopereerd aan knie
BARCELONA (ANP) - Sergio Agüero, de spits van Manchester City, heeft woensdag in Barcelona een geslaagde operatie ondergaan aan zijn linkerknie. "Alles is goed verlopen, ik begin spoedig met de revalidatie", liet de 32-jarige Argentijn weten via een Twitterbericht, inclusief foto, vanaf zijn ziekbed.
Eerder op de dag had zijn trainer Pep Guardiola nog verteld dat Agüero pas donderdag onder het mes zou gaan. De ingreep werd echter een dag eerder al verricht.
Agüero raakte maandag geblesseerd in het duel met Burnley. Hij komt vermoedelijk dit seizoen niet meer in actie.
"We weten niet wanneer hij weer fit is", zei Guardiola. Het seizoen duurt nog wel even voor City, dat na afloop van de Premier League in augustus nog moet spelen in de Champions League. In de achtste finales staat de club tegenover Real Madrid. Het eerste duel, in Madrid, werd met 2-1 gewonnen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
54 minuten geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
4 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
21 uur geleden