Manchester City-spits Agüero al geopereerd aan knie
BARCELONA (ANP) - Sergio Agüero, de spits van Manchester City, heeft woensdag in Barcelona een geslaagde operatie ondergaan aan zijn linkerknie. "Alles is goed verlopen, ik begin spoedig met de revalidatie", liet de 32-jarige Argentijn weten via een Twitterbericht, inclusief foto, vanaf zijn ziekbed.
Eerder op de dag had zijn trainer Pep Guardiola nog verteld dat Agüero pas donderdag onder het mes zou gaan. De ingreep werd echter een dag eerder al verricht.
Agüero raakte maandag geblesseerd in het duel met Burnley. Hij komt vermoedelijk dit seizoen niet meer in actie.
"We weten niet wanneer hij weer fit is", zei Guardiola. Het seizoen duurt nog wel even voor City, dat na afloop van de Premier League in augustus nog moet spelen in de Champions League. In de achtste finales staat de club tegenover Real Madrid. Het eerste duel, in Madrid, werd met 2-1 gewonnen.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
15 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
16 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
17 uur geleden