Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City nieuwe koploper in Premier League

Manchester City nieuwe koploper in Premier League

WATFORD (ANP) - Manchester City heeft Chelsea verdreven van de koppositie in de Premier League. De titelverdediger van coach Pep Guardiola won van Watford (1-3) en heeft nu 2 punten voorsprong op Chelsea, dat verloor bij West Ham United (2-3).

Liverpool passeerde Chelsea eveneens en heeft een punt achterstand op City. De formatie van Jürgen Klopp won bij Wolverhampton Wanderers, 0-1. De Belgische invaller Divock Origi scoorde diep in blessuretijd. Daarvoor had de formatie, met Virgil van Dijk in de gelederen, kans op kans gemist.

Raheem Sterling zette Manchester City al in de 4e minuut op voorsprong. De international kon geheel vrij inkoppen na een voorzet van Phil Foden. Na iets meer dan een half uur maakte Bernardo Silva er 0-2 van. Na de hervatting zorgde Silva voor de 0-3, nadat hij alle tijd kreeg de bal in de bovenhoek te krullen.

Daarna was Cucho goed voor de 1-3. De Colombiaan schoot eerst op de paal, maar kreeg de terug springende bal opnieuw voor de voeten en schoot alsnog raak. Nathan Aké bleef op de bank bij Manchester City.

Voor Chelsea was het de tweede nederlaag van het seizoen. De winnaar van de Champions League leidde bij rust nog met 2-1. Thiago Silva had de bezoekers op voorsprong gekopt. Manuel Lanzini benutte in de 40e minuut een strafschop: 1-1. Net voor het rustsignaal zette Mount Chelsea opnieuw op voorsprong. De voormalig Vitessenaar nam de bal uit een voorzet van Ziyech in een keer op de schoen.

In de 56e minuut maakte Bowen gelijk. In de slotfase besliste Masuaku het duel met een dwarrelbal.

Meer uit Voetbal

Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

51 minuten geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

3 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

15 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

16 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

16 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

18 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

19 uur geleden