Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City nieuwe koploper in Premier League

Manchester City nieuwe koploper in Premier League

WATFORD (ANP) - Manchester City heeft Chelsea verdreven van de koppositie in de Premier League. De titelverdediger van coach Pep Guardiola won van Watford (1-3) en heeft nu 2 punten voorsprong op Chelsea, dat verloor bij West Ham United (2-3).

Liverpool passeerde Chelsea eveneens en heeft een punt achterstand op City. De formatie van Jürgen Klopp won bij Wolverhampton Wanderers, 0-1. De Belgische invaller Divock Origi scoorde diep in blessuretijd. Daarvoor had de formatie, met Virgil van Dijk in de gelederen, kans op kans gemist.

Raheem Sterling zette Manchester City al in de 4e minuut op voorsprong. De international kon geheel vrij inkoppen na een voorzet van Phil Foden. Na iets meer dan een half uur maakte Bernardo Silva er 0-2 van. Na de hervatting zorgde Silva voor de 0-3, nadat hij alle tijd kreeg de bal in de bovenhoek te krullen.

Daarna was Cucho goed voor de 1-3. De Colombiaan schoot eerst op de paal, maar kreeg de terug springende bal opnieuw voor de voeten en schoot alsnog raak. Nathan Aké bleef op de bank bij Manchester City.

Voor Chelsea was het de tweede nederlaag van het seizoen. De winnaar van de Champions League leidde bij rust nog met 2-1. Thiago Silva had de bezoekers op voorsprong gekopt. Manuel Lanzini benutte in de 40e minuut een strafschop: 1-1. Net voor het rustsignaal zette Mount Chelsea opnieuw op voorsprong. De voormalig Vitessenaar nam de bal uit een voorzet van Ziyech in een keer op de schoen.

In de 56e minuut maakte Bowen gelijk. In de slotfase besliste Masuaku het duel met een dwarrelbal.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

17 minuten geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

1 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

1 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

1 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

2 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

2 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

4 uur geleden