Manchester City mist De Bruyne in eerste duel als landskampioen
MANCHESTER (ANP) - Manchester City neemt het vrijdag zonder Kevin De Bruyne op tegen Newcastle United. De Belgische middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt ook al een paar dagen op het trainingsveld. In de aanloop naar de finale van de Champions League, op zaterdag 29 mei tegen Chelsea, geeft trainer Pep Guardiola zijn spelbepaler de tijd en ruimte om weer helemaal fit te worden.
"Kevin is nog steeds geblesseerd, maar het gaat beter met hem", zei Guardiola. "Als hij fit is, sluit hij weer aan op de training. Iedereen die fysiek 100 procent is, maakt kans om in de finale van de Champions League te spelen."
Manchester City werd dinsdagavond zonder te spelen kampioen van Engeland. Door de nederlaag van stadgenoot United tegen Leicester City (1-2) is de lichtblauwe formatie uit Manchester niet meer in te halen aan kop van de Premier League. Manchester City had vorige week zaterdag op eigen kracht kampioen kunnen worden, maar verloor toen zonder De Bruyne met 2-1 van Chelsea.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.
3 minuten geledenBREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.
2 uur geledenBURTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft West Ham United naar de achtste finale van de FA Cup geschoten. De Rotterdammer maakte het enige doelpunt in het uitduel met Burton Albion (0-1), dat op het derde niveau uitkomt.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.
21 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.
23 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.
1 dag geleden