Manchester City mist De Bruyne in eerste duel als landskampioen
MANCHESTER (ANP) - Manchester City neemt het vrijdag zonder Kevin De Bruyne op tegen Newcastle United. De Belgische middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt ook al een paar dagen op het trainingsveld. In de aanloop naar de finale van de Champions League, op zaterdag 29 mei tegen Chelsea, geeft trainer Pep Guardiola zijn spelbepaler de tijd en ruimte om weer helemaal fit te worden.
"Kevin is nog steeds geblesseerd, maar het gaat beter met hem", zei Guardiola. "Als hij fit is, sluit hij weer aan op de training. Iedereen die fysiek 100 procent is, maakt kans om in de finale van de Champions League te spelen."
Manchester City werd dinsdagavond zonder te spelen kampioen van Engeland. Door de nederlaag van stadgenoot United tegen Leicester City (1-2) is de lichtblauwe formatie uit Manchester niet meer in te halen aan kop van de Premier League. Manchester City had vorige week zaterdag op eigen kracht kampioen kunnen worden, maar verloor toen zonder De Bruyne met 2-1 van Chelsea.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
29 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
43 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden