
Manchester City loopt verder weg bij Chelsea
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is verder uitgelopen op Chelsea in de Premier League. De ploeg van coach Pep Guardiola won met 4-0 bij Newcastle United. Het door de coronabesmettingen gehavende Chelsea kwam niet verder dan 0-0 bij Wolverhampton Wanderers.
City komt door de zege op 44 punten. Dat zijn er 6 meer dan Chelsea, dat derde staat. Liverpool dat later zondag speelt tegen Tottenham Hotspur kan bij een zege op 43 punten komen.
Rúben Dias opende al in de 5e minuut de score voor City. Hij kopte op aangeven van João Cancelo binnen. Cancelo zelf zorgde binnen het half uur voor de tweede treffer. Na de rust ging City verder met treffers voor Riyad Mahrez en Raheem Sterling. Nathan Aké bleef bij City op de bank.
Chelsea had het lastig bij Wolverhampton dat speelde met Ki-Jana Hoever in de basis en een doelpunt van Daniel Podence in de eerste helft wegens buitenspel afgekeurd zag worden. In de tweede helft waren de bezoekers heel dicht bij een treffer via Christian Pulisic, die was weggestuurd door Marcos Alonso. Doelman José Sá van de 'Wolves' redde echter knap.
Chelsea-trainer Thomas Tuchel miste Jorginho, Kai Havertz, Ruben Loftus-Cheek, Romelu Lukaku, Timo Werner, Ben Chilwell en Callum Hudson-Odoi vanwege coronabesmettingen. De club hoopte door de nieuwe golf aan coronabesmettingen dat het duel met de Wolves kon worden uitgesteld, maar kreeg daarvoor geen toestemming.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een ruime zege op FC Groningen de kansen van de Groningers op het bereiken van de play-offs voor Europees voetbal een stuk kleiner gemaakt. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 3-0, de eerste thuiszege in de Eredivisie sinds 23 februari.
52 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is het winnen verleerd in de eindfase van de kampioensrace. De koploper ging in de thuiswedstrijd tegen NEC hard onderuit (0-3) en heeft in de laatste drie duels 8 punten ingeleverd.
53 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een forse nederlaag geleden in de thuiswedstrijd tegen NEC (0-3). Sontje Hansen, Brayann Pereira en Sami Ouaissa maakten na rust de doelpunten voor de bezoekers uit Nijmegen.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft dankzij een 4-3-zege op Real Madrid een voorschot genomen op de landstitel in Spanje. De ploeg van coach Hansi Flick en aanvoerder Frenkie de Jong boog een 2-0-achterstand nog voor rust om in een 4-2-voorsprong. Na de pauze zorgde de Fransman Kylian Mbappé met zijn derde treffer (4-3) nog voor een spannende slotfase.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-verdediger Thomas Beelen komt dit seizoen niet meer in actie. De speler haakte in aanloop naar de topper tegen PSV op de training geblesseerd af en zat ook niet bij de selectie. Feyenoord-coach Robin van Persie maakte dat na afloop van Feyenoord-PSV (2-3) bekend.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt het knap dat zijn elftal lang heeft meegedaan om de tweede plaats in de Eredivisie. "Ik ben blij met de progressie die wij maken. Ik heb tegen PSV heel veel positieve punten gezien. Maar je wilt altijd meer", zei Van Persie na zijn eerste competitienederlaag tegen PSV (2-3).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Igor Paixão kijkt met gemengde gevoelens terug op de topper tussen Feyenoord en PSV (2-3). De Braziliaan opende namens de thuisclub al na vijf minuten de score, maar zag PSV in de tweede helft toch nog winnen. "We speelden een prima eerste helft. Maar na de rust moeten we erkennen dat PSV ook een goed team heeft", stelde Paixão na afloop in De Kuip. "Ondanks alles heb ik wel met plezier gespeeld."
1 uur geleden