Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester City kampioen bij misstap stadgenoot United

Manchester City kampioen bij misstap stadgenoot United

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft zaterdag gedaan wat het moet doen om dit weekeinde al de titel in de Engelse Premier League binnen te halen. De ploeg van coach Pep Guardiola won de uitwedstrijd tegen Crystal Palace met 2-0. Wanneer stadgenoot Manchester United zondag verliest van FC Liverpool is de titel voor City.

Het duurde tot de 57e minuut voordat City in Londen op voorsprong kwam. Dat lukte door een wonderschoon doelpunt van Sergio Agüero, die op aangeven van Benjamin Mendy hard raak schoot. Voor de Argentijn, die na dit seizoen afscheid neemt van City, was het zijn 182e treffer in de Premier League.

Twee minuten later was het al 2-0, ditmaal via een afstandsschot van Ferrán Torres. Niet veel later haalde Palace-coach Roy Hodgson de Nederlander Jairo Riedewald naar de kant. Aan de andere kant stond Nathan Aké voor het eerst sinds 10 april weer in de basis.

City heeft 80 punten uit 34 wedstrijden. United volgt met 67 punten en een duel tegoed.

Meer uit Voetbal

SC Freiburg laat FC Utrecht kansloos en wint met 2-0

FREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.

27 minuten geleden
Feyenoord boekt tegen Panathinaikos eerste zege in Europa League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).

43 minuten geleden
AZ wint dankzij treffer Mijnans van Slovan Bratislava

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste overwinning geboekt in de Conference League. In een regenachtig Alkmaar versloeg de ploeg van coach Maarten Martens Slovan Bratislava met 1-0.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles stunt in Europa League met zege op Aston Villa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. De Deventenaren waren voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Aston Villa, dat drie weken eerder nog Feyenoord in De Kuip had verslagen (0-2).

3 uur geleden
Bondscoach Veurink wacht nog met keuze nieuwe aanvoerster Oranje

GDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.

5 uur geleden
Feyenoord - Panathinaikos begint door storm om 21.00 uur

ROTTERDAM (ANP) - De aftrap van de wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League is uitgesteld naar 21.00 uur. Dat meldt Feyenoord op de eigen website.

9 uur geleden
Hoofdtrainer Van der Gaag na vijf maanden weg bij FC Zürich

ZURICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is na vijf maanden alweer vertrokken bij FC Zürich. De club uit Zwitserland laat weten dat het eerste elftal zich onvoldoende verbetert onder de 54-jarige hoofdtrainer. FC Zürich staat op de achtste plaats in de competitie.

10 uur geleden