Manchester City heeft De Bruyne al terug voor bekerfinale
MANCHESTER (ANP) - Manchester City kan zondag in de finale van de League Cup tegen Tottenham Hotspur weer beschikken over Kevin De Bruyne. De Belgische aanvoerder liep vorige week in het verloren duel met Chelsea in de halve finales van de FA Cup (0-1) een voetblessure op. De Bruyne herstelde sneller dan verwacht en trainde vrijdag al weer mee.
Ook spits Sergio Aguëro stond weer op het trainingsveld. De Argentijn, die City na dit seizoen verlaat, ontbrak de laatste vier wedstrijden vanwege fysieke problemen. "Sergio heeft voor het eerst in twee weken weer meegetraind. We beslissen na de training van zaterdag of hij mee kan doen", zei trainer Pep Guardiola, die ongetwijfeld ook al het duel met Paris Saint-Germain in gedachten heeft. Volgende week woensdag treffen City en PSG elkaar in Parijs in de halve finales van de Champions League.
"We kunnen niet ontkennen dat de Champions League eraan komt en de Premier League is ook nog niet voorbij. Die competities zijn belangrijker dan de League Cup", zei Guardiola. "Maar dat neemt niet weg dat we deze beker graag willen winnen."
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP) - Brazilië heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Haïti met 3-0 gewonnen. Het elftal van de Italiaanse bondscoach Carlo Ancelotti gaat met 4 punten aan de leiding in groep C voor Marokko, dat over een minder goed doelsaldo beschikt. Schotland staat op 3 punten en Haïti is na twee nederlagen als eerste van de 48 deelnemers uitgeschakeld op het WK.
5 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Het is nog niet helemaal zeker dat Frenkie de Jong zaterdag voor het Nederlands elftal kan uitkomen in het tweede groepsduel op het WK met Zweden. De middenvelder van FC Barcelona kwam donderdag in botsing met Quinten Timber, die een lichte hersenschudding heeft opgelopen en niet inzetbaar is.
2 uur geledenMONTERREY (ANP) - Hervé Renard, de nieuwe bondscoach van de voetballers van Tunesië, heeft de verwachtingen in aanloop naar de wedstrijd tegen Japan op het WK getemperd. "Ik ben geen tovenaar", sprak de 57-jarige Fransman, die na de nederlaag van 5-1 tegen Zweden de ontslagen Sabri Lamouchi opvolgde.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Livano Comenencia (22) kijkt iedere dag nog naar het WK-doelpunt dat hij maakte tegen Duitsland. "Ik heb heel veel felicitaties gehad. Ongelooflijk. Het voelt heel goed om een doelpunt te maken. Maar het moet hier niet bij blijven", zei de international van Curaçao, die in de eerste groepswedstrijd de 1-1 maakte tegen de Duitsers.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Dick Advocaat houdt er rekening mee dat Curaçao tegen Ecuador op het WK voetbal kan verrassen. "Het kan iedere wedstrijd, maar het is natuurlijk heel moeilijk om iets te realiseren", zei de bondscoach in het Kansas City Stadium een dag voor de tweede groepswedstrijd van Curaçao. "We moeten vooral dolgelukkig zijn dat we dit mee mogen maken."
2 uur geledenSEATTLE (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten hebben de tweede ronde bereikt van het WK voetbal in eigen land, Canada en Mexico. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg in Seattle Australië met 2-0.
5 uur geledenATLANTA (ANP/AFP/RTR) - Algerije heeft een klacht ingediend bij de FIFA vanwege het vermeende slechte fluiten van de scheidsrechter tijdens de verloren WK-wedstrijd tegen Argentinië (0-3). Dat meldden bronnen aan persbureaus AFP en Reuters. Het Afrikaanse land baalt onder meer van een ogenschijnlijke overtreding van Lionel Messi, die zonder gevolgen bleef.
6 uur geleden