Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man zwaargewond na steekpartij in Goes

Man zwaargewond na steekpartij in Goes

GOES - Een man is donderdagavond zwaargewond geraakt na een steekpartij in Goes. Het slachtoffer is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.

Iets voor 22.00 uur kreeg de politie een melding van een steekincident aan de Boszicht. Toen hulpverleners ter plaatse kwamen lag de man zwaargewond in het gras nabij de parkeerplaats van een flat. Omstanders hebben direct hulp geboden aan het slachtoffer waarna hij met spoed per ambulance is overgebracht naar het ziekenhuis. Vanwege de ernst van het letsel is er ook een traumahelikopter naar het ziekenhuis in Goes gevlogen. Een arts heeft hier de man ter plaatse behandeld. Voor zover bekend is de gewonde man niet met de helikopter afgevoerd.

Volgens de politie is er nog veel onduidelijk over de zaak. De recherche en forensische opsporing hebben ter plaatse onderzoek gedaan. De politie laat weten vrijdag met meer informatie naar buiten te komen. Eventuele getuigen kunnen zich melden.

Meer uit Beveland

Zwerfvuilrapen met Monique

GOES - Monique Jankowski (63) woont sinds enkele jaren in Goes en werkt in Oostkapelle in het Museum voor Natuur en Landschap-Terra Maris. Van jongs af aan is ze geïnteresseerd in de natuur en het milieu en alles wat daarbij komt kijken. 

9 uur geleden
Pop-up Restaurant Het Clarahofje

GOES - Op vrijdagavond 16 mei houden de kookvrijwilligers van hospice Het Clarahofje een pop-up restaurant. De opbrengst is bedoeld voor het aanschaffen van keukenmaterialen in het hospice.

1 dag geleden
Rolstoelgebruiker in botsing met automobilist aan de Kastanjestraat

GOES- Aan de Kastanjestraat zijn zaterdagmiddag een rolstoelgebruiker en een automobilist met elkaar in botsing gekomen. De opgeroepen ambulancemedewerkers hebben de rolstoelgebruiker medisch onderzocht. Vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig te zijn. Het is niet duidelijk waardoor beide verkeersdeelnemers met elkaar in botsing kwamen.

1 dag geleden
Fietsster raakt gewond na aanrijding met automobilist op de Magnoliastraat

'S-GRAVENPOLDER- Op de Magnoliastraat zijn zaterdagmorgen een fietsster en een automobilist met elkaar in botsing gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De fietsster raakte bij het ongeval gewond. Zij werd met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. Hoe het kwam dat beide verkeersdeelnemers met elkaar in botsing kwamen is niet bekend.

1 dag geleden
Vrijwillige brandweer naar Spoorstraat voor brandje in beplanting langs de weg

'S HEER ARENDSKERKE- De vrijwillige brandweer van Heinkenszand is vrijdagavond ingezet voor een buitenbrandje aan de Spoorstraat. Daar stond een stukje van de beplanting langs de weg in brand. Hoe het kon dat de beplanting vlam gevat heeft is niet duidelijk. 

1 dag geleden
Westerscheldetunnel afgesloten richting Terneuzen na ongeval

DRIEWEGEN- De Westerscheldetunnel in de richting van Terneuzen is vrijdagavond enige tijd afgesloten geweest. De oorzaak hiervan was een aanrijding tussen drie auto's op de N62 ter hoogte van de tunnel. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse maar niemand hoefde naar het ziekenhuis overgebracht te worden. Vlak voor middernacht werd de tunnel weer opengesteld.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Ivo van Beekhuizen: ‘Het Polderhuis is echt een deel van mijn leven’

WESTKAPELLE - Het Polderhuis in Westkapelle is niet zomaar een museum, maar een levendig centrum van sociale en culturele activiteiten. Ivo van Beekhuizen weet dat als geen ander. Sinds 2006 is hij nauw betrokken bij de organisatie en heeft hij het Polderhuis zien groeien tot een dynamische ontmoetingsplek. Aan de keukentafel vertelt hij over zijn eigen ontwikkeling en over de unieke sfeer van de hechte gemeenschap waarin hij opgroeide. 'Je kent iedereen, het is een heel hechte gemeenschap.'

1 dag geleden