Man onder tram in Den Haag en overleden, mogelijk geduwd
DEN HAAG (ANP) - Een nog onbekende man is maandagavond overleden na een aanrijding met een tram op de Anthony Fokkersingel in de Haagse wijk Ypenburg. Getuigen zeiden tegen lokale media dat het slachtoffer mogelijk voor de tram is geduwd. De politie bevestigt dat niet en kon dinsdagochtend nog geen verdere informatie over de zaak geven.
Het incident vond even voor 21.00 uur plaats. De politie was ter plaatse tot rond 04.00 uur bezig met onderzoek. De bestuurder van de tram is opgevangen door de politie en door personeel van het Haagse vervoersbedrijf HTM.
Via Burgernet riep de politie mensen in de omgeving op om uit te kijken naar drie in het zwart geklede jongens met opvallende witte letters op hun truien. Of ze worden gezocht als verdachten of als getuigen wordt in het bericht in het midden gehouden.
Meer uit Binnenland
TER APEL (ANP) - Het Rode Kruis gaat vijf tenten neerzetten voor het aanmeldcentrum in Ter Apel. De tenten zijn bedoeld als beschutting tegen de zon, niet om onder te slapen, zegt een woordvoerder. "Het gaat om open tenten." Naar verwachting worden de tenten rond 14.00 uur geplaatst.
15 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J., die vastzit voor het bezit van kinderporno, wordt door het Openbaar Ministerie ook beschuldigd van ontucht. Hij wordt ervan verdacht dat hij tussen 2005 en 2016 een jonge man zou hebben gedwongen tot ontucht. Het slachtoffer was veel jonger.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De man die donderdagmiddag in zijn rolstoel bij een ongeluk op een treinstation overleed, werd door een aanzuigende werking van een passerende trein richting het spoor getrokken. De politie bevestigt berichtgeving hierover door Het Parool.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Twee mannen zijn gearresteerd omdat ze Rusland zouden hebben geholpen met het uitvoeren van cyberaanvallen en het verspreiden van desinformatie. Daarmee hebben ze Europese sancties tegen Rusland omzeild, denkt de fiscale recherche FIOD. Datacentra bij Schiphol en in Dronten zijn doorzocht. Daarbij zijn meer dan achthonderd servers in beslag genomen.
1 uur geledenTER APEL (ANP) - Het Rode Kruis maakt zich zorgen over het welzijn van de asielzoekers die buiten bij het aanmeldcentrum in Ter Apel wachten. De komende dagen loopt de temperatuur op tot boven de 25 graden. Op het terrein voor de opvanglocatie is nauwelijks schaduw.
2 uur geledenTER APEL (ANP) - Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft nog geen oplossing voor het geval er ook vrijdagavond niet voor alle asielzoekers bij het aanmeldcentrum in Ter Apel plek is. Daarover is momenteel nog niets afgesproken, laat een woordvoerder weten. Pas aan het einde van de dag wordt duidelijk voor hoeveel mensen er eventueel elders opvang geregeld moet worden.
2 uur geledenTER APEL (ANP) - Een groep asielzoekers is vrijdagochtend weer aangekomen bij het aanmeldcentrum in Ter Apel nadat zij de nacht hadden doorgebracht in een sporthal in Gieten. Het gaat volgens het Rode Kruis om zo'n honderd mensen.
5 uur geleden