Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man gaat met ontbloot bovenlijf op auto liggen

Man gaat met ontbloot bovenlijf op auto liggen

GOES - De politie heeft maandag in Goes een 35-jarige Poolse man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden op verdenking van het rijden onder invloed van alcohol.

Een getuige deed omstreeks 14.50 uur uur bij de politie melding van een slingerende auto die vanaf de Valckeslotlaan via de Beatrixlaan in tegengestelde richting de Zonnebloemstraat inreed. Tegemoetkomende fietsers en auto's moesten uitwijken om een aanrijding te voorkomen.

De man reed vervolgens het terrein van het tankstation op en parkeerde zijn auto. Hierop ging hij met ontbloot bovenlijf en blote voeten op zijn auto ging liggen en zette harde muziek aan. De man had eerder op die dag al een winkeldiefstal gepleegd bij een supermarkt in Goes en kon zich bij zijn aanhouding niet identificeren. Ook had hij een gripzakje bij zich met twee pillen. De pillen worden nog getest door een verdovende middelen expert.

Hij werd overgebracht naar een politiecellencomplex en legde daar een verklaring af. De man is maandagavond om 21.00 uur weer in vrijheid gesteld.

Meer uit Beveland

Jan en Jopie Minnaard brengen verhalen over oorlog en bevrijding

's-HEER ABTSKERKE - Op maandag 17 februari herdenken Jan en Jopie Minnaard in dorpshuis Versvliet in 's- Heer Abtskerke de inspanningen van de geallieerden tijdens de oorlog en de gevolgen voor de inwoners door middel van verhalen. Het koor Klank en Kleur brengt ook bevrijdingsliederen ten gehore.

11 uur geleden
Landal verkoopt voormalig Roompot-kantoor, maar blijft met ruim 100 medewerkers in Goes

GOES - Recreatiebedrijf Landal heeft het vroegere Roompot-hoofdkantoor in Goes verkocht. Landal gaat twee van de vier etages huren, laat de organisatie dinsdag weten. 'Hiermee is er voldoende ruimte voor de meer dan 100 werknemers in Goes.'

13 uur geleden
Het is bijna Valentijnsdag... rozen uitgedeeld in ‘s-Gravenpolder en Heinkenszand

HEINKENSZAND's-GRAVENPOLDER - De Borselse wethouder Marga van de Plasse deelt woensdag, in aanloop naar Valentijnsdag, rozen uit in 's-Gravenpolder. Medewerkers van het welzijnshuis van de gemeente delen deze dag rozen uit in Heinkenszand. 

16 uur geleden
Crowdfunding voor hartoperatie Jan Justin

GOES - De teller staat inmiddels voorbij de 100.000 euro, maar er is nog een weg van zeker hetzelfde bedrag te gaan voordat Jan Justin Roodvoets, leerling van het Pontes Goese Lyceum, in Amerika de hartoperatie kan ondergaan die hij nodig heeft. 

1 dag geleden
Kinderen groep vijf en zes krijgen Superjuffie cadeau

GOES - Voor de negende keer op rij konden Bevelandse kinderen verrast worden met de jaarlijkse actie 'Geef eens een boek cadeau'. Dankzij sponsoren kregen de groepen vijf en zes van Bevelandse scholen vrijdag het boek 'Superjuffie' van Janneke Schotveld cadeau.

1 dag geleden
Radioactieve stoffen vrijgekomen EPZ Borssele: Twee medewerkers besmet

BORSSELE - Op 26 november is bij werkzaamheden in het nucleaire deel van de kerncentrale een beperkte hoeveelheid radioactieve stoffen vrijgekomen. Twee medewerkers van EPZ raakten besmet.

1 dag geleden
Op de werkvloer bij design engineers Willem en Bas

TERNEUZEN - Een indrukwekkend vooruitzicht heeft Bas Kodde als design engineer bij SYMACH in Terneuzen. Sinds een goed jaar is hij in dienst bij dit bedrijf, dat onder meer palletiseer- en zakkenvulmachines ontwerpt en bouwt. Als Bas hier in de voetsporen treedt van collega Willem Zegers, gaan Bas' ontwerpen over een paar jaar de hele wereld over. Want SYMACH heeft klanten in alle windstreken. Dit zijn bedrijven in bijvoorbeeld de agrarische sector en voedselverwerkende industrie.

1 dag geleden