Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man ernstig gewond na val uit veertig meter hoge Scheldekraan

Man ernstig gewond na val uit veertig meter hoge Scheldekraan

VLISSINGEN - Een 29-jarige man is in de nacht van zaterdag op zondag ernstig gewond geraakt na een val van de Scheldekraan. De politie heeft zondagmorgen de plek onderzocht.

De melding over een zwaargewond persoon kwam binnen rond 5.10 uur. Er werden twee ambulanceteams opgeroepen en een traumahelikopter werd gealarmeerd. Het slachtoffer is in zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis in Rotterdam gebracht.

Recherche

Uit het onderzoek is gebleken dat de man in de kraan was geklommen waarna hij is gevallen. Zowel de tactische als technische recherche hebben onderzoek verricht. 

De brandweer is gevraagd om de recherche te ondersteunen met een hoogwerker. Vanaf de hoogwerker zijn foto's van de situatie gemaakt. Er zijn ook enkele zaken veilig gesteld voor nader onderzoek.

De Scheldekraan is een icoon van de maritieme geschiedenis van Vlissingen. 

Meer uit Vlissingen

Traumahelikopter ingezet voor noodsituatie in Vlissingen

VLISSINGEN - Het Amsterdamse Mobiel Medische Team (MMT) werd vrijdagavond ingezet voor een medische noodsituatie in Vlissingen.

3 uur geleden
Brons voor Vlissingse turnster Liz de Reus bij regiofinale

VLISSINGEN - Marit Cevaal(Pupil 2 N3),  Liz de Reus en Elin Nagtegaal (Pupil 2 N2) hadden zich weten te plaatsen voor de Regiofinale ZWN. Elin kon vanwege een enkelbreuk, opgelopen in haar laatste wedstrijd helaas niet deelnemen.

18 uur geleden
Walcherse jeugd leert over online gevaren: ‘Praat met je ouders of leerkracht als je iets niet vertrouwt’

VLISSINGEN - Hoe bedenk je een moeilijk te raden wachtwoord? Wanneer deel je wel persoonlijke gegevens online en wanneer niet? Is de politie wel eens gehackt? Dit soort vragen, maar ook tips, kwamen vrijdag aan bod bij de start van het project Hackshield voor Walcherse basisscholen in de Machinefabriek in Vlissingen. Jeugdagenten Wouter en Robert vertelden zo'n 75 kinderen van basisscholen de Stroming in Middelburg, de Parelburcht in Oost-Souburg en de Sprong in Koudekerke over de gevaren van internet. Zodat ze voorzichtiger zijn online én bijvoorbeeld hun grootouders hiermee kunnen helpen, door samen sterke wachtwoorden te bedenken. "Maak een lekker lang wachtwoord, zoals een hele zin", tipten agenten Robert en Wouter, "dat raden hackers niet zo snel."

22 uur geleden
15-jarige Quinty heeft eerste boek al op haar naam staan

VLISSINGEN - Nog maar vijftien jaar is Quinty Westerhof en bij 't Spui in Vlissingen en de Drvkkery in Middelburg is haar eerste boek al te koop. 'Het lot van Serentie' is ook nog eens 711 pagina's dik én deel een van een trilogie. "Tijdens het schrijven kreeg ik steeds meer ideeën", vertelt Quinty over de inspiratie. "Ik ben heel erg blij dat ik mijn eigen boek nu kan vasthouden."

1 dag geleden
Twee Vlissingse bunkers zaterdag open tijdens landelijke Bunkerdag

VLISSINGEN - Zaterdag (24 mei) vindt voor de tiende keer de landelijke Bunkerdag plaats. Deze editie, waarbij in Zeeland bunkers zijn opengesteld in Burgh-Haamstede, Zoutelande, Dishoek, Middelburg, Vlissingen en Groede, staat in het teken van tachtig jaar vrijheid na de Tweede Wereldoorlog.

2 dagen geleden
Boekpresentatie in Sint Jacobskerk over Vlissingen in Franse Tijd

VLISSINGEN - In de roerige jaren onder keizer Napoleon kreeg de Vlissingse bevolking het zwaar te verduren. Piet Geljon dook in het verleden en schreef een boek over het kerkelijk leven in die periode: Tussen republiek en koninkrijk. Op 22 mei wordt het boek in de Sint Jacobskerk gepresenteerd.

2 dagen geleden
Eowyn Hageman van VTV regiokampioen

VLISSINGEN - Het wedstrijdseizoen turnen is bijna afgelopen, bij de meerkampfinales werd Eowyn Hageman van VTV Vlissingen kampioen in haar categorie.

2 dagen geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!