Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man bedreigd door groep op treinstation Goes

Man bedreigd door groep op treinstation Goes

GOES - Een 19-jarige man uit Goes is dinsdag rond 17.15 uur bedreigd door een groep mannen. Dat gebeurde aan de voorkant van het treinstation aan het Stationsplein in Goes.

‘De mannen, het slachtoffer schat dat het er ongeveer acht waren, bedreigden de man en probeerden hem te beroven van zijn jas’, aldus de politie. ‘De man zette het op een lopen en waarschuwde in een vlakbij gelegen horecagelegenheid de politie. De mannen zijn niet meer aangetroffen.’

De politie stelt een verder onderzoek in naar de zaak. ‘Zo wordt er gekeken naar camerabeelden in de omgeving. Ook vragen we aan getuigen zich te melden. Heb je iets gezien bij het station in Goes neem dan contact op met de politie via 0900-8844. Je kan ook een tipformulier invullen. Vermeld altijd het zaaknummer 2022330851.’

Meer uit Beveland

Kruiningse tieners dreigen met mes in trein, politie grijpt in met taser

ROOSENDAAL/KRUININGEN - Op station Roosendaal zijn zondagavond twee verdachten opgepakt in een trein, na een melding van bedreiging met een mes. De politie gebruikte daarbij een stroomstootwapen om een van de verdachten onder controle te krijgen.

1 uur geleden
Speeltuindag in Heinkenszand

HEINKENSZAND - Speeltuinvereniging 't Zandkasteel houdt donderdag 29 mei een Speeltuindag. Kinderen zijn van 10.00 tot 16.00 uur van harte welkom bij de speeltuin aan de Heinkenszandse Ganzestraat.

2 uur geleden
Stembussen geopend voor de Zeeuwse Top 40

REIMERSWAAL - De Zeeuwse Top 40 keert terug en muziekliefhebbers uit Zeeland kunnen vanaf nu stemmen op hun favoriete nummers van Zeeuwse bodem.

4 uur geleden
Landelijke Burgernetmelding voor vermissing van Jeffrey (10) en Emma (8)

ZEELAND - De politie heeft zondagmiddag een landelijke Amber Alert verstuurd via Burgernet in verband met de vermissing van twee kinderen. De 10-jarige Jeffrey en de 8-jarige Emma zijn mogelijk meegenomen in een grijze Toyota Avensis.

9 uur geleden
De moeder van... oudprofvoetballer John Karelse

Als John Karelse (54) op Eerste Pinksterdag ter wereld komt, weet niemand nog dat Wemeldinge vijftien jaar later een profvoetballer zal afleveren. Maar zijn moeder Miep ziet het al vroeg aankomen. "Hij kwam uit school, nam wat te eten en drinken, bal onder de snelbinder en hup naar het speelweitje".

1 dag geleden
Op de ‘metershoge’ werkvloer bij dakdekkers Urvin en Tijmen

Aanvankelijk liep het wat stroef, maar inmiddels vormen dakdekkers Urvin van Hekelen (36) en Tijmen Drost (23) een topteam. "We zijn allebei direct en dat botste", grinnikt Tijmen. "Het was even wennen, maar nu kennen we elkaars grenzen en zijn we op elkaar ingespeeld." Zo goed zelfs dat ze na werktijd bij Lukasse Dakbedekkingen ook afspreken, bijvoorbeeld om te kickboksen.

2 dagen geleden
NS: ‘Prestaties op Zeeuws spoor verbeterd, bijna 96 procent reizigers op tijd’

De prestaties op het Zeeuwse spoor zijn in de eerste vier maanden van 2025 flink verbeterd ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder. 'Sinds de start van de nieuwe dienstregeling op 15 december kwam 95,8 procent van alle treinreizigers binnen Zeeland op tijd - met maximaal vijf minuten vertraging - aan', laat de NS in een persbericht weten. 'Een jaar eerder was dat in dezelfde periode 86,7 procent.'

2 dagen geleden