Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man aangehouden na ongeval Middelburg

Man aangehouden na ongeval Middelburg

MIDDELBURG - Na een ongeval op de Johan van Reigersbergstraat in Middelburg is maandagmiddag iemand aangehouden. Dat heeft de politie bevestigd.

Nabij de Jumbo-supermarkt kwam rond 16.10 uur een vrouw met haar fiets ten val. Dit zou zijn veroorzaakt door het rijgedrag van een automobilist in een BMW. Deze reed na het ongeval door richting de J.G. Schorerstraat. Een getuige wees opgeroepen politieagenten op het voertuig. Hierna werd de bestuurder en eigenaar van het voertuig aangehouden. De fietsster raakte bij het ongeluk gewond maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De politie heeft de verdachte overgebracht naar Torentijd. Op grond waarvan hij precies is aangehouden, kon de politie vanmiddag nog niet zeggen.

Meer uit Middelburg

Praat mee over kernenergie zaterdag op Markt in Middelburg

MIDDELBURG - Zaterdag (20 september) kunnen inwoners tussen 10.00 en 16.00 uur tijdens de snuffelmarkt op de Markt in Middelburg hun mening geven over kernenergie.

56 minuten geleden
Vijftien Zeeuwse rijksmonumenten ontvangen samen ruim drie miljoen restauratiesubsidie

MIDDELBURG - De provincie Zeeland verstrekt 3,2 miljoen euro subsidie aan vijftien rijksmonumenten, verspreid over de hele provincie. 'Met deze bijdrage kunnen de monumenten worden gerestaureerd, waardoor waardevol Zeeuws erfgoed behouden blijft, verder ontwikkeld wordt en beter toegankelijk wordt gemaakt voor het publiek', schrijft Zeeland in een persbericht.

2 uur geleden
Traumahelikopter ingezet voor reanimatie Galmgat Middelburg

MIDDELBURG - Diverse hulpdiensten zijn woensdagavond laat ingezet voor een reanimatie in Middelburg. Een traumahelikopter landde langs de Torenweg.

4 uur geleden
Dader steekpartij Vlasmarkt nog niet gevonden; politie roept getuigen op zich te melden

MIDDELBURG - De politie zoekt getuigen en omwonenden die meer informatie hebben over het steekincident aan de Vlasmarkt in Middelburg. Hierbij raakte woensdagmorgen rond 3.00 uur een jongeman gewond. 'Hij is meerdere keren gestoken', laat de politie weten. 'De dader is nog niet gevonden.'

19 uur geleden
33e Jazz by the Sea begint donderdag: vertrouwde charme én vernieuwing

DOMBURG - De 33e editie van Jazz by the Sea vindt plaats van donderdag 18 tot en met zondag 21 september. Bezoekers genieten onder meer van ruim vijftig gratis toegankelijke optredens in het hart van Domburg. 'Met de samenwerking met filmfestival Film by the Sea hebben we een bijzondere vernieuwing', laat de organisatie weten.

22 uur geleden
Jonge fietsster naar ziekenhuis na botsing met lijnbus in Stationsstraat Middelburg

MIDDELBURG - In Middelburg is woensdagochtend een fietsster in botsing gekomen met een lijnbus.  De fietsster liep daarbij verwondingen op en moest naar het ziekenhuis worden gebracht.

23 uur geleden
Man gewond bij steekpartij in centrum Middelburg; dader voortvluchtig

MIDDELBURG - In de binnenstad van Middelburg, op de Vlasmarkt, is woensdag rond 3.00 uur iemand gewond geraakt bij een steekpartij. De dader is nog voortvluchtig.

1 dag geleden