
Man (54) uit Scherpenisse overleden na ernstig ongeval in Sint-Annaland
SINT-ANNALAND - Een 54-jarige man uit Scherpenisse is vanochtend overleden bij een zeer ernstig ongeval aan de Langeweg in Sint-Annaland. De politie onderzoekt de toedracht.
Vanochtend, omstreeks 11.45 uur, ontvingen de hulpdiensten een melding van een eenzijdig verkeersongeval aan de Langeweg in Sint-Annaland. Hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, kwamen direct ter plaatse. Bij het ongeval was een auto op z’n kop terecht gekomen in de sloot. Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is (nog) niet duidelijk. Politie verricht onderzoek.
De hulp mocht helaas niet meer baten. De man is overleden.
#SintAnnaland #Langeweg. Vanmorgen werd om 11.45 uur een eenzijdig verkeersongeval gemeld. Een man (54) uit Scherpenisse raakte door nog onbekende oorzaak met zijn auto van de weg en is in een greppel terecht gekomen. Hij is t.p. overleden. De politie onderzoekt de toedracht. pic.twitter.com/jkNOsY82Et
— Politie Bergen op Zoom - Roosendaal eo (@POL_BoZ_Rdaal) September 12, 2022Meer uit Tholen
ZEELAND - Het gaat vanmiddag en vanavond hard waaien in Zeeland. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor zware windstoten langs de kust. Er kunnen windstoten van 80 tot 90 kilometer per uur voorkomen. De waarschuwing geldt van 13.00 tot 22.00 uur.
7 uur geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - In het Holland Huis van Scherpenisse werd vrijdagavond Open Monumentendag officieel geopend. De openingshandeling werd verricht door wethouder Hilde Moerland, waarna gildebroeder Peter Suurland vertelde over het eeuwenoude Cloveniersgilde. Bezoekers konden bovendien een expositie bekijken over de rijke geschiedenis van dit gilde.
10 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jolanda van Dijke van Meubelstoffeerderij Jolanda van Dijke in Sint-Maartensdijk.
1 dag geledenTHOLEN - In de gemeente Tholen is nog geen Klimaatburgemeester actief. Klimaatstichting HIER roept inwoners op om het verschil te maken tijdens de Klimaatweek van 10 tot en met 16 november. Wie inspireert anderen in de buurt om duurzamer te leven, kan zich nu aanmelden en onderdeel worden van een landelijk netwerk van klimaatbewuste inwoners.
1 dag geledenTHOLEN - De voorzieningenrechter heeft het besluit van burgemeester Marleen Sijbers om een woning in Tholen drie maanden te sluiten, voorlopig geschorst. De sluiting was ingesteld omdat er softdrugs en attributen voor handel in de woning waren aangetroffen. Volgens de rechter is de burgemeester niet duidelijk genoeg ingegaan op de noodzaak en evenwichtigheid van de maatregel.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Van 23 tot en met 31 augustus vond bij TV De Ruucstoppelen het Gouverneur Open plaats. Een toernooi op actuele rating, waarbij er gespeeld werd in de herendubbel, damesdubbel en gemengd dubbel.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Speeltuinvereniging Vrij en Blij opent op zaterdag 13 september in Sint-Annaland haar poorten voor een dag vol plezier. Van 10.00 tot 17.00 uur is iedereen welkom aan de Schoolstraat 17 om te klimmen, draaien en genieten van lekkernijen.
3 dagen geleden