Man (22) uit Vlissingen bedreigt agent met de dood bij bromfietscontrole
VLISSINGEN - Een 22-jarige man uit Vlissingen is maandagmiddag tijdens een bromfietscontrole op het Baskenburgplein onder hevig verzet door de politie aangehouden omdat hij een van de agenten met de dood bedreigd had. Agenten waren genoodzaakt om pepperspray in te zetten bij zijn aanhouding.
De politie hield maandag in Vlissingen vanwege overlastmeldingen diverse bromfietscontroles. Bij een controle op het Baskenburgplein werd een snorfietser aan de kant gezet. De bromfiets bleek een te hoge constructiesnelheid te hebben.
De bestuurder, die al vaker door de politie aan de kant is gezet, gedroeg zich erg recalcitrant en opstandig. Om mogelijk drugsgebruik te controleren wilde een politieman een speekseltest afnemen, maar dit weigerde hij. De man bedreigde daarop een van de agenten met de dood. Hierna besloten de politiemensen de man aan te houden. De verdachte sloeg op de vlucht, werd door de politie achterhaald, maar verzette zich hevig. De 22-jarige Vlissinger werd met pepperspray bespoten en uiteindelijk overmeesterd.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.
2 maanden geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector.
3 maanden geledenVLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.
3 maanden geledenOOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.
3 maanden geledenVLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.
3 maanden geledenOOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.
3 maanden geledenVLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.
3 maanden geleden