Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Man (19) bekent meerdere diefstallen van elektrische fietsen

Man (19) bekent meerdere diefstallen van elektrische fietsen

MIDDELBURG - De politie heeft met de aanhouding van een verdachte uit Vlissingen een twintigtal diefstallen van elektrische fietsen opgelost. De man werd aangehouden voor een ander feit maar bekende tijdens het politieverhoor plots de diefstallen.De politie heeft met de aanhouding van een verdachte uit Vlissingen een twintigtal diefstallen van elektrische fietsen opgelost. De man werd aangehouden voor een ander feit maar bekende tijdens het politieverhoor plots de diefstallen. WerkwijzeVanaf februari 2021 tot nu zijn er in het totaal 21 diefstallen van elektrische fietsen gemeld in Middelburg. Deze werden meegenomen uit afgesloten parkeerkelders onder appartementencomplexen en bij seniorenwoningen. De verdachte verschafte zichzelf de toegang tot deze plekken samen met een handlanger.

De identiteit van deze man is bekend bij de politie. De meeste fietsen werden meegenomen aan de Meestoof. In alle gevallen waren het elektrische fietsen. De politie doet nog verder onderzoek in deze zaak.

Meer uit Middelburg

Hulpverleners redden stikkend persoon op terras Damplein Middelburg

MIDDELBURG - Hulpverleners hebben vrijdagmorgen het leven gered van een persoon op een terras op het Damplein in Middelburg. Het slachtoffer was bijna gestikt in voedsel.

1 uur geleden
Koor Glorify opent seizoen in toeristenkerk Dishoek

DISHOEK - Op zondag 11 mei is de eerste viering van dit seizoen in de openlucht toeristenkerk aan de Westerscheldelaan in Dishoek, de Emmauskerk. Deze eerste viering zal worden opgeluisterd met een grote vertegenwoordiging van het koor Glorify, dat ook met een eigen muziekband komt. Het belooft mooi te worden!

19 uur geleden
Fietsers met elkaar in botsing op Breeweg in Middelburg

MIDDELBURG - Op de Breeweg in Middelburg zijn donderdagmiddag twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Een amulancemedewerker ontfermde zich over de betrokkenen.

21 uur geleden
Ronald van de Sande: Van kroegbaas tot raadslid

WESTKAPELLE - Ronald van de Sande (55) is onlangs geïnstalleerd als gemeenteraadslid voor partij Hart Voor Veere. Met zijn start als raadslid nam hij tegelijkertijd afscheid van zijn jarenlange carrière in de Westkapelse horeca. Wat zijn Ronalds plannen en hoe kijkt hij terug op al die jaren in de horeca?

1 dag geleden
Dini is al sinds haar jeugd vrijwilliger: ‘Dat is geen moeten, dat is gewoon leuk!’

VEERE - Dini Helmers uit Veere doet sinds haar jeugd vrijwilligerswerk. Ze heeft al veel verschillende dingen gedaan en rolt, zoals ze zelf zegt, 'van het een in het ander'. Zo kwam zij bij toeval via haar roofvogelonderzoek in contact met de krant Zeeuws Weerzien, waarvoor zij nu actief is als vrijwilliger.

1 dag geleden
Zeeland Nazomerfestival 2025 in nieuwe vorm: ‘Dit is mijn hof als indrukwekkend middelpunt’

MIDDELBURG - Van 29 augustus tot en met 6 september presenteert Theaterproductiehuis Zeeland een nieuwe editie van het Zeeland Nazomerfestival. Dit jaar staat één grote locatievoorstelling centraal: 'Dit is mijn hof'. Deze theatervoorstelling komt tot leven op een bijzondere plek in Zeeuws-Vlaanderen, waar landschap en verhaal naadloos samenvallen, aldus de organisatie. 'De exacte locatie blijft nog even geheim.'

2 dagen geleden
Monument voor omgekomen piloten Tweede Wereldoorlog onthuld bij Oostkapelle

OOSTKAPELLE - Op de kruising tussen de Munnikweg en Dunoweg bij Oostkapelle is een monument onthuld voor twee piloten die tijdens de Tweede Wereldoorlog zijn omgekomen.

2 dagen geleden