Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Malen zou strafschop na tweede misser gewoon weer nemen

Malen zou strafschop na tweede misser gewoon weer nemen

EINDHOVEN (ANP) - PSV is dit seizoen vanaf 11 meter nog niet heel gelukkig. Donyell Malen miste de eerste competitiewedstrijd tegen FC Groningen een strafschop en vorige week deed Eran Zahavi dat tegen FC Twente ook. Toen PSV zondag tegen Sparta Rotterdam weer een strafschop kreeg, was Zahavi al gewisseld. Malen nam zijn verantwoordelijkheid, maar miste opnieuw. Tot zijn geluk kwam de bal na de redding van doelman Maduka Okoye weer voor zijn voeten en kon hij alsnog scoren: 1-0.

"Of ik na de misser van Zahavi nu weer de nummer 1 ben qua strafschopen? Dat weet ik niet, ik wilde 'm gewoon nemen", zei Malen. "Ik nam veel tijd voor de rebound, ja. Ik wilde de bal goed raken. Uiteindelijk zat ie er wel goed in."

Malen werd vanwege het drukke programma van PSV buiten het basisteam gelaten door trainer Roger Schmidt. Toen het lang 0-0 bleef, moest hij er (net als onder anderen Cody Gakpo) alsnog in. "Daarvoor is een trainer een trainer", zei Malen over de keuze van Schmidt om veel spelers te sparen. "Ik voelde zelf geen pijntjes, maar ik kan niet voor anderen praten. We hebben een druk programma en een goede selectie. Het is wat het is, gelukkig hebben we gewonnen."

Meer uit Voetbal

Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

1 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

1 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

4 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

4 uur geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

5 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

7 uur geleden
NAC vecht besluit KNVB aan duel met Go Ahead geldig te verklaren

BREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.

7 uur geleden