Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Malen zou strafschop na tweede misser gewoon weer nemen

Malen zou strafschop na tweede misser gewoon weer nemen

EINDHOVEN (ANP) - PSV is dit seizoen vanaf 11 meter nog niet heel gelukkig. Donyell Malen miste de eerste competitiewedstrijd tegen FC Groningen een strafschop en vorige week deed Eran Zahavi dat tegen FC Twente ook. Toen PSV zondag tegen Sparta Rotterdam weer een strafschop kreeg, was Zahavi al gewisseld. Malen nam zijn verantwoordelijkheid, maar miste opnieuw. Tot zijn geluk kwam de bal na de redding van doelman Maduka Okoye weer voor zijn voeten en kon hij alsnog scoren: 1-0.

"Of ik na de misser van Zahavi nu weer de nummer 1 ben qua strafschopen? Dat weet ik niet, ik wilde 'm gewoon nemen", zei Malen. "Ik nam veel tijd voor de rebound, ja. Ik wilde de bal goed raken. Uiteindelijk zat ie er wel goed in."

Malen werd vanwege het drukke programma van PSV buiten het basisteam gelaten door trainer Roger Schmidt. Toen het lang 0-0 bleef, moest hij er (net als onder anderen Cody Gakpo) alsnog in. "Daarvoor is een trainer een trainer", zei Malen over de keuze van Schmidt om veel spelers te sparen. "Ik voelde zelf geen pijntjes, maar ik kan niet voor anderen praten. We hebben een druk programma en een goede selectie. Het is wat het is, gelukkig hebben we gewonnen."

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino verzekert deelname Iran aan WK voetbal

ANTALYA (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino claimt dat Iran definitief meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Iran zal deelnemen. Daarvoor zijn we hier", zei de Zwitser in de rust van de oefenwedstrijd tussen het land en Costa Rica in Turkije, waarbij hij aanwezig is. "We zijn hier blij mee, want het is een heel, heel sterk team."

1 uur geleden
Fortuna Sittard legt Ihattaren seizoen langer vast

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Voetballers Curaçao verliezen oefenduel van Australië met 5-1

MELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).

4 uur geleden
Oud-voetbalinternational Kuijs (94) overleden

BREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.

6 uur geleden
Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

19 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

22 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

22 uur geleden