Mahi verlaat FC Utrecht transfervrij en tekent bij De Graafschap
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht laat aanvaller Mimoun Mahi transfervrij naar De Graafschap gaan. Bij de nummer 7 van het afgelopen Eredivisie-seizoen had de 29-jarige aanvaller weinig uitzicht meer op speeltijd. In Doetinchem heeft de voormalig speler van onder meer Sparta Rotterdam en FC Groningen een contract voor drie jaar getekend.
Mahi voetbalde de tweede helft van vorig seizoen al op huurbasis voor SC Cambuur. Na drie jaar en vijftig wedstrijden is zijn tijd bij FC Utrecht nu definitief ten einde. "We zijn met Mimoun in gesprek gegaan over zijn situatie en hebben met hem meegedacht toen De Graafschap zich voor hem meldde", licht technisch directeur Jordy Zuidam het transfervrije vertrek toe.
De Graafschap is de nummer 10 van afgelopen seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. De 'Superboeren' beginnen de nieuwe jaargang vrijdag met een thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
8 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
9 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
10 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
55 minuten geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
2 uur geleden