Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Maar liefst 1875 euro te winnen bij decemberactie ondernemersvereniging Kapelle

Maar liefst 1875 euro te winnen bij decemberactie ondernemersvereniging Kapelle

KAPELLE - Ondernemersvereniging Kapelle (OVK) organiseert ook dit jaar weer een speciale decemberactie. Verschillende ondernemers in het dorp doen mee en er vallen leuke prijzen te winnen voor iedereen. 

Twee jaar lag de decemberactie stil, maar dit jaar ging die op dinsdag 6 december weer van start. De actie loopt tot dinsdag 20 december en wordt mede mogelijk gemaakt door de supermarkten Albert Heijn en Jumbo. ‘’Tijdens deze decemberactie krijgen alle klanten van deelnemende winkels maximaal één kanskaart bij een aankoopbedrag van minimaal tien euro’’, legt Hendriek Flikweert, OVK-bestuurslid en bedrijfsleidster bij Lectori, uit. “Het maakt dus niet uit of je iets meer dan tien euro uitgeeft of meer dan honderd euro, je krijgt per keer één kanskaart. Dat is om de drukte aan de kassa te beperken, want als je tien van die kanskaarten moet uitschrijven duurt dat erg lang.’’

Winnaars

Na het bemachtigen van een kanskaart vult de klant e-mailadres, telefoonnummer en naam in en levert de kaart vervolgens bij de winkelier in om kans te maken op een van de prijzen. Aan de actie doen 23 verschillende Kapelse ondernemers mee, zoals Boone Optiek, Bakkerij de Gangmaker, Flowershop, De Vroone en Trekpleister. ‘’De prijzen dit jaar zijn in de vorm van OVK-cadeaubonnen, variërend van 25 tot 100 euro. De winnaars kunnen deze cheques bij de deelnemende bedrijven inleveren. Er wordt in totaal een prijzenpakket ter waarde van 1875 euro in 45 verschillende bonnen weggegeven. We hebben ervoor gekozen om het met deze bonnen te doen, omdat je het op die manier klein en lokaal houdt. Dat vinden we als ondernemersvereniging heel belangrijk.’’ 

Nadat de actie op dinsdag 20 december sluit gaan alle kanskaarten naar de notaris en worden op woensdag 28 december de winnaars getrokken. Nadat de winnaars bekend gemaakt zijn zullen zij ook op posters bij de winkels hangen, zodat niemand zijn of haar eigen winst over het hoofd kan zien. 

Meer uit Reimerswaal

Zeeuwse online bijeenkomst over werk tussen werkgevers en mensen met beperking

GOES - Werk vinden is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Voor mensen met een ziekte of beperking kan de zoektocht naar een baan vol drempels zitten. De landelijke stichting Incluvisie wil dat veranderen en organiseert op dinsdag 26 november een online bijeenkomst waarin werkgevers en werkzoekenden uit Zeeland met elkaar in gesprek gaan over inclusie op de arbeidsmarkt.

1 dag geleden
Siervogels in de Vroone en Het Heer-Hendrikhuis

KAPELLE - In de Vroone te Kapelle zijn vrijdag, 7 en zaterdag 8 november ruim 350 vogels bijeen voor de jaarlijkse vogelshow van, de Vogelvrienden Goes en Zang en Kleur uit Kapelle.

2 dagen geleden
Vechtpartij legt treinverkeer bij Kapelle kort stil

KAPELLE - Door een vechtpartij op station Kapelle-Biezelinge heeft het treinverkeer tussen Roosendaal en Vlissingen woensdagavond korte tijd stilgelegen. Tijdens het incident kon de trein niet verder rijden.

2 dagen geleden
Informatiebijeenkomst over schildklieraandoeningen

REIMERSWAAL/KAPELLE - De regionale werkgroep Zeeland van SchildklierNL organiseert op donderdag 13 november een informatiebijeenkomst over schildklieraandoeningen. De avond vindt plaats van 19.00 tot 21.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Kornetstraat 4 in Goes.

3 dagen geleden
Oranje Fonds zoekt activiteiten voor NLdoet 2026

KAPELLE - Het Oranje Fonds roept maatschappelijke organisaties, stichtingen en verenigingen op om zich aan te melden voor NLdoet 2026, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. De 22ste editie vindt plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart 2026. 

4 dagen geleden
Aanpassing vergunning voor zonnepark Kapelle

KAPELLE - De gemeente Kapelle heeft een gewijzigde omgevingsvergunning verleend voor het geplande zonnepark in de Willem-Annapolder. De aanpassing volgt op een verzoek van de ontwikkelaar Zeeuwind, die het plan op enkele technische punten heeft bijgesteld.

4 dagen geleden
Week van de Pleegzorg benadrukt belang van een veilig thuis

KAPELLE - 29 oktober tot en met 5 november staat in het teken van de Week van de Pleegzorg, een campagne die aandacht vraagt voor kinderen die tijdelijk of langdurig een veilig thuis nodig hebben. In Nederland wachten nog altijd veel kinderen op een veilig thuis. Annet en Johan uit Kapelle weten hoe groot die behoefte is: al sinds 2010 stellen ze hun huis open voor pleegkinderen. "Het is niet altijd makkelijk," zegt Annet, "maar het is zo waardevol."

4 dagen geleden