Lyon wint zonder geschorste Depay van FC Lorient
LYON (ANP) - De schorsing van Memphis Depay heeft Olympique Lyon geen punten gekost. De club won ook zonder de aanvoerder in eigen stadion van Lorient (4-1).
Houssem Aouar, Lucas Paquetá en Bruno Guimaraes (2) maakten de doelpunten voor Lyon, dat nu voorlopig derde staat op de ranglijst van Ligue 1. Thomas Monconduit scoorde bij een achterstand van 4-0 voor de bezoekers.
AS Monaco kan Lyon zondag op de ranglijst passeren. Die club gaat dan op bezoek bij Stade Reims. De nummer 3 van de eindklassering mag aan de voorronden van de Champions League deelnemen. De nummer 4 plaatst zich voor de Europa League.
Depay moest een schorsing uitzitten vanwege de gele kaart die hij kreeg tijdens een verloren bekerduel met AS Monaco. De aanvaller was het niet met de beslissing van de scheidsrechter eens. Depay ontkende dat hij de arbiter had proberen te verleiden met een 'Schwalbe'.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".
11 uur geledenPORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).
12 uur geleden