Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lukkien gaat met FC Emmen op zoek naar 'ultieme beloning'

Lukkien gaat met FC Emmen op zoek naar 'ultieme beloning'

EMMEN (ANP) - FC Emmen ziet de play-offs voor promotie/degradatie met vertrouwen tegemoet. "We zien de play-offs als een verlenging van de competitie, waarin we in de laatste twaalf wedstrijden 24 punten hebben gehaald. Nu gaan we op zoek naar de ultieme beloning", zei trainer Dick Lukkien woensdag in zijn vooruitblik op de confrontatie in de halve finales met NAC Breda.

Emmen hoopte zich zondag tijdens de laatste speelronde definitief veilig te spelen, maar dat ging vanwege de zege die Willem II op Fortuna Sittard boekte (2-1) niet door. NAC plaatste zich voor de halve eindstrijd door FC Volendam met 4-1 te verslaan. "Ik vond NAC beter en volwassener spelen dan Volendam. Ze speelden met een zeer compacte organisatie en sloegen op de juiste momenten toe. Wij houden met alles rekening, maar ik verwacht dat ze compact gaan spelen en de linies kort op elkaar houden. En met jongens als Bilate, Jansen, Immers, El Allouchi en Malone hebben ze een hoop ervaring", aldus Lukkien.

Bij het duel zijn donderdag 1200 fans van FC Emmen welkom. Lukkien: "Hoe wij hier zondag na VVV-uit terugkwamen, die steun is geweldig. Je komt hier de hoek om rijden met de bus en dan staat er wéér zo'n menigte. Dat is hartverwarmend. Het is dan ook prachtig dat ze nu weer het stadion in mogen."

Meer uit Voetbal

Zoet blijft ook na terugkeer Owusu-Oduro eerste doelman van AZ

ALKMAAR (ANP) - Jeroen Zoet blijft bij de thuiswedstrijd van AZ tegen NEC het doel verdedigen van de Alkmaarders. De doelman was de afgelopen duels de vervanger van de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro. Zoet krijgt wederom een basisplaats van interim-coach Leeroy Echteld, ook nu Owusu-Oduro terug is in de selectie.

52 minuten geleden
Excelsior laat aanvaller Mitrovic naar Griekenland vertrekken

ROTTERDAM (ANP) - Stefan Mitrovic heeft afscheid genomen van Excelsior. De 23-jarige aanvaller uit Servië maakt het seizoen af bij Asteras Tripolis FC uit Griekenland.

1 uur geleden
Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

18 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

18 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

22 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

22 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

1 dag geleden