Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Louis Westdorp: 'De richtlijnen zijn voor als als kleine club niet zo makkelijk na te leven'

Louis Westdorp: 'De richtlijnen zijn voor als als kleine club niet zo makkelijk na te leven'

Ook voor SC Stavenisse waren het treurige maanden. Voorzitter Louis Westdorp is dan ook blij dat er weer wat leven in de brouwerij komt. "Maar ook weer niet te veel, want we willen ons wel graag aan de voorschriften houden. Het had fijn geweest als de knvb, het rivm of gemeente met ons mee had gekeken. De richtlijnen zijn voor als als kleine club niet zo makkelijk na te leven. We hebben bijvoorbeeld maar twee kleedkamers. Dan kunnen we alleen maar hopen dat niet alle 18 teamleden er tegelijk in gaan."

Voor een kleine vereniging als SC Stavenisse is de coronaperiode een flinke domper. "Het is niet zo dat we op zwart zaad zitten, maar als de kantinedeuren maandenlang dicht blijven, dan voel je dat wel in je financiën', zo begint voorzitter Louis Westdorp. "Gelukkig hadden we natuurlijk nog de contributie-inkomsten en bij mijn weten zijn er geen leden geweest die om teruggave hebben gevraagd. Daar zijn we natuurlijk blij mee, dat waardeer ik. Nu we weer 'gewoon' kunnen voetballen, hoop ik oprecht dat we kunnen rekenen op het gezond verstand en de medewerking van onze leden en tegenstanders. We hebben maar twee kleedkamers en ik hoop niet dat iedereen tegelijk de kleedkamer in gaat. Hetzelfde geldt voor de kantine. Daar kunnen we met 40/50 mensen gewoon niet voldoende afstand houden, maar we voelen er absoluut niets voor om politie-agentje te moeten spelen. We doen wat we kunnen, maar we zijn afhankelijk van de bezoekers. Hopelijk wordt het een mooi, sportief en veilig seizoen." 

 

Meer uit Tholen

Ingepakt voor de vogels: Dit is waarom de Slaakbrug deels met folie is bedekt

SINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.

2 uur geleden
FvD over mogelijk cameratoezicht op de Oude Werf: ‘Een aanslag op de privacy’

THOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.

7 uur geleden
Waterschap onderzoekt intrek van vis naar Zeeuwse binnenwateren

THOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.

1 dag geleden
Woningen zonder water na gesprongen waterleiding aan Wilhelminastraat

SINT PHILIPSLAND- Aan de Wilhelminastraat is zaterdagavond een waterleiding gesprongen. Een onbekend aantal woningen kwam zonder water te zitten. Twee onderdelen van de leiding moesten vervangen worden om het probleem te verhelpen. Het is niet duidelijk waardoor de waterleiding geknapt is.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het gouden uur bij Scherpenisse’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Het Roosevelt Debat over vrijheid van godsdienst met prominente sprekers

OUD-VOSSEMEER - Op 21 mei organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer opnieuw het inmiddels bekende Roosevelt Debat. Dit jaar staat het debat in het teken van een actueel en maatschappelijk urgent thema: vrijheid van godsdienst.

2 dagen geleden
Politie registreert opnieuw bijna 13.000 geweldsincidenten tegen agenten

NEDERLAND - Politiemedewerkers kregen in 2025 in totaal 12.896 keer te maken met agressie en geweld tijdens hun werkzaamheden. Dat blijkt uit de nieuwste cijfers over geweld tegen politieambtenaren (GTPA). Het aantal incidenten ligt daarmee iets hoger dan in 2024, toen het om 12.543 gevallen ging.

2 dagen geleden