Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Louis Westdorp: 'De richtlijnen zijn voor als als kleine club niet zo makkelijk na te leven'

Louis Westdorp: 'De richtlijnen zijn voor als als kleine club niet zo makkelijk na te leven'

Ook voor SC Stavenisse waren het treurige maanden. Voorzitter Louis Westdorp is dan ook blij dat er weer wat leven in de brouwerij komt. "Maar ook weer niet te veel, want we willen ons wel graag aan de voorschriften houden. Het had fijn geweest als de knvb, het rivm of gemeente met ons mee had gekeken. De richtlijnen zijn voor als als kleine club niet zo makkelijk na te leven. We hebben bijvoorbeeld maar twee kleedkamers. Dan kunnen we alleen maar hopen dat niet alle 18 teamleden er tegelijk in gaan."

Voor een kleine vereniging als SC Stavenisse is de coronaperiode een flinke domper. "Het is niet zo dat we op zwart zaad zitten, maar als de kantinedeuren maandenlang dicht blijven, dan voel je dat wel in je financiën', zo begint voorzitter Louis Westdorp. "Gelukkig hadden we natuurlijk nog de contributie-inkomsten en bij mijn weten zijn er geen leden geweest die om teruggave hebben gevraagd. Daar zijn we natuurlijk blij mee, dat waardeer ik. Nu we weer 'gewoon' kunnen voetballen, hoop ik oprecht dat we kunnen rekenen op het gezond verstand en de medewerking van onze leden en tegenstanders. We hebben maar twee kleedkamers en ik hoop niet dat iedereen tegelijk de kleedkamer in gaat. Hetzelfde geldt voor de kantine. Daar kunnen we met 40/50 mensen gewoon niet voldoende afstand houden, maar we voelen er absoluut niets voor om politie-agentje te moeten spelen. We doen wat we kunnen, maar we zijn afhankelijk van de bezoekers. Hopelijk wordt het een mooi, sportief en veilig seizoen." 

 

Meer uit Tholen

Bedrag van 3,1 miljoen euro beschikbaar voor restauratie van rijksmonumenten

THOLEN - De Provincie Zeeland stelt ook in 2026 subsidie beschikbaar voor de restauratie van rijksmonumenten. Vorig jaar profiteerden vier projecten op Tholen van deze regeling. Dit jaar is een totaalbudget van 3,1 miljoen euro beschikbaar.

9 uur geleden
Koude winter zorgt voor piek in muizenoverlast: spouwmuur favoriete schuilplek

THOLEN - De aanhoudende vorst zorgt niet alleen voor gladde wegen en bevroren autoruiten, maar ook voor een toename van muizen- en rattenoverlast in huis. Volgens het landelijke platform Beestjeskwijt zoeken knaagdieren massaal hun toevlucht tot spouwmuren en isolatielagen van woningen. Vooral goed geïsoleerde huizen blijken in trek als warme schuilplaats tijdens koude nachten. 

13 uur geleden
Van klassiek tot religieus: Zomerconcerten Tholen biedt weer podium voor muziek

THOLEN - De stichting Zomerconcerten Tholen zoekt optredens voor de concerten van juni tot en met oktober. Tijdens deze zaterdagmiddagen krijgen muzikanten een podium. Solo, met een ensemble of koor; alles is welkom.

1 dag geleden
Oplichters doen zich voor als gemeentemedewerkers in Sint Annaland, Oud Vossemeer en Sint Philipsland

SINT ANNALAND / OUD VOSSEMEER / SINT PHILIPSLAND - Er zijn oplichters actief in meerdere dorpen op Tholen. Daarvoor waarschuwt de Zeeuwse politie. 

1 dag geleden
ABT wil opheldering over procedure rond migrantenhuisvesting Slabbecoornweg

THOLEN - Raadslid Han van 't Hof (ABT) snapt niet waarom het college meewerkt aan een vergunning voor de huisvesting van arbeidsmigranten aan de Slabbecoornweg in Tholen. Een eerder besluit staat verblijf van gastarbeiders op Thoolse bedrijventerreinen niet toe, maar het college wil dit omzeilen via een zogeheten BOPA-procedure. In schriftelijke vragen aan het bestuur verzoekt Van 't Hof om onderbouwing.

1 dag geleden
ChristenUnie wil ‘opstaan voor een mooi Tholen’ in nieuw verkiezingsprogramma

THOLEN - De ChristenUnie Tholen heeft maandagmiddag het verkiezingsprogramma voor de verkiezingen in maart gepresenteerd. Onder de leus 'Opstaan voor een mooi Tholen' kijkt de partij vooruit op de komende vier jaar. De ChristenUnie maakt inmiddels al twaalf jaar deel uit van het dagelijks bestuur van de gemeente.

2 dagen geleden
Fietsen en lezen tegelijk: Vier nieuwe leesmeterfietsen voor bibliotheken

THOLEN - In de bibliotheek van de Brede School in Tholen zijn woensdagochtend vier nieuwe leesmeterfietsen in gebruik genomen. Oussama, Chayenne, Noah en Kees mochten de eerste leesmeters maken.

2 dagen geleden