Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Louis Westdorp: 'De richtlijnen zijn voor als als kleine club niet zo makkelijk na te leven'

Louis Westdorp: 'De richtlijnen zijn voor als als kleine club niet zo makkelijk na te leven'

Ook voor SC Stavenisse waren het treurige maanden. Voorzitter Louis Westdorp is dan ook blij dat er weer wat leven in de brouwerij komt. "Maar ook weer niet te veel, want we willen ons wel graag aan de voorschriften houden. Het had fijn geweest als de knvb, het rivm of gemeente met ons mee had gekeken. De richtlijnen zijn voor als als kleine club niet zo makkelijk na te leven. We hebben bijvoorbeeld maar twee kleedkamers. Dan kunnen we alleen maar hopen dat niet alle 18 teamleden er tegelijk in gaan."

Voor een kleine vereniging als SC Stavenisse is de coronaperiode een flinke domper. "Het is niet zo dat we op zwart zaad zitten, maar als de kantinedeuren maandenlang dicht blijven, dan voel je dat wel in je financiën', zo begint voorzitter Louis Westdorp. "Gelukkig hadden we natuurlijk nog de contributie-inkomsten en bij mijn weten zijn er geen leden geweest die om teruggave hebben gevraagd. Daar zijn we natuurlijk blij mee, dat waardeer ik. Nu we weer 'gewoon' kunnen voetballen, hoop ik oprecht dat we kunnen rekenen op het gezond verstand en de medewerking van onze leden en tegenstanders. We hebben maar twee kleedkamers en ik hoop niet dat iedereen tegelijk de kleedkamer in gaat. Hetzelfde geldt voor de kantine. Daar kunnen we met 40/50 mensen gewoon niet voldoende afstand houden, maar we voelen er absoluut niets voor om politie-agentje te moeten spelen. We doen wat we kunnen, maar we zijn afhankelijk van de bezoekers. Hopelijk wordt het een mooi, sportief en veilig seizoen." 

 

Meer uit Tholen

Zeeland noteert minder dan één procent van alle auto-inbraken in Nederland

THOLEN - Uit onderzoek blijkt dat Zeeland weinig auto-inbraken heeft. In de eerste tien maanden van dit jaar werden er slechts 286 inbraken geregistreerd. Dat is minder dan één procent van de 34.250 landelijke meldingen. Op Tholen bleef het aantal incidenten beperkt tot zeven.

1 uur geleden
KNMI schaalt op naar code oranje: Gladheid door sneeuw en bevriezing

WEST-BRABANT- Het KNMI heeft opgeschaald van code geel naar code oranje vanwege gladheid door sneeuw en bevriezing. In West-Brabant kan er vanochtend plaatselijk 5 tot 10 centimeter sneeuw vallen. Het verkeer moet rekening houden met gladheid door winterse buien en bevriezing van natte wegen. De winterse omstandigheden met sneeuw en gladheid houden het hele weekend aan.

4 uur geleden
Code geel vanwege sneeuw en bevriezing

Nederland kleurt vrijdag wit. Het KNMI heeft vanwege de sneeuw code geel afgekondigd voor heel het land.

20 uur geleden
Stadlander informeert omwonenden over sloop en nieuwbouw in Bou Kooijmanstraat

OUD-VOSSEMEER - Stadlander zet een volgende stap in de herontwikkeling van de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. 

1 dag geleden
Sportieve leefstijlprogramma Cool2BFit voor kinderen die fit willen worden

THOLEN - De gemeente Tholen, team Jij op Tholen, start vanaf donderdag 8 januari het sportieve leefstijlprogramma Cool2BFit in Sint-Maartensdijk. Cool2BFit is bedoeld voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar die, samen met hun ouders of verzorgers, naar een gezonder gewicht willen werken en weer lekker in hun vel willen zitten. Meedoen is gratis, vooraf aanmelden is verplicht. 

1 dag geleden
Inloopavond voor de herinrichting van de Hoge Markt Scherpenisse

THOLEN - Op woensdag 7 januari 2026 van 19.00 tot 21.00 uur organiseert de gemeente Tholen in het dorpshuis Sassegrave een inloopavond voor de herinrichting van de Hoge Markt en de Spuidamstraat in Scherpenisse. Inwoners kunnen het ontwerp bekijken en erop reageren. 

2 dagen geleden
Geen vuurwerkslachtoffers op spoedeisende hulp Bravis Ziekenhuis

BERGEN OP ZOOM/ROOSENDAAL- Op de spoedeisende hulp (SEH) van het Bravis ziekenhuis zijn deze jaarwisseling geen personen behandeld met vuurwerk gerelateerd letsel. Wel werden drie patiënten behandeld met klachten of letsel als gevolg van overmatig alcoholgebruik. 

2 dagen geleden