Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Louis Vuitton gaat prijzen verhogen om gestegen productiekosten

Louis Vuitton gaat prijzen verhogen om gestegen productiekosten

BEIJING (ANP) - Het Franse luxemerk Louis Vuitton gaat de prijzen van zijn dure lederen handtassen en andere modeproducten verhogen vanwege de gestegen kosten voor productie, materialen en transport. Dat zei een woordvoerder van het merk in China tegen persbureau Reuters. China is een zeer belangrijke markt voor Louis Vuitton, dat eigendom is van het Franse luxebedrijf LVMH.

Door de prijsverhogingen wil Louis Vuitton de winstmarges op peil houden. Volgens de woordvoerder zullen de hogere prijzen wereldwijd gaan gelden voor lederwaren, modeartikelen en parfum. Hoeveel de prijzen omhooggaan is afhankelijk van het product, aldus de woordvoerder die geen nadere details gaf.

De website PurseBop, die de ontwikkelingen op de luxemarkt volgt, meldde dat er een prijsverhoging van circa 4 procent voor de goedkopere producten van Louis Vuitton kan komen en tussen de 15 tot 18 procent voor het duurdere aanbod van het merk.

LVMH, dat onder meer ook modemerk Christian Dior en champagne van Moët & Chandon en cognac van Hennessy bezit, heeft in 2021 een recordjaar achter de rug door de sterke vraag naar luxeproducten. Vooral met de verkoop van mode deed LVMH goede zaken. Topman Bernard Arnault zei in januari bij de bekendmaking van de cijfers dat er ruimte is om de prijzen te verhogen, maar dat dit wel "redelijk" zou moeten zijn.

Meer uit Financieel

Werkgeversclubs: handelsverdrag EU-India snel implementeren

DEN HAAG (ANP) - Het is van belang dat het dinsdag gesloten vrijhandelsakkoord tussen de Europese Unie en India snel wordt geïmplementeerd, stellen VNO-NCW en MKB-Nederland in een reactie. De werkgeversorganisaties noemen het cruciaal dat de EU nieuwe partnerschappen aangaat in het huidige geopolitieke tijdsgewricht.

14 minuten geleden
Zelfstandige taxichauffeurs Uber zijn ondernemers, oordeelt hof

AMSTERDAM (ANP) - Zelfstandige chauffeurs die voor de taxidienst Uber rijden, zijn ondernemers en geen werknemers van het bedrijf. Het gerechtshof in Amsterdam heeft dit dinsdag bepaald in het hoger beroep van Uber en zes chauffeurs in de jarenlange rechtszaak tegen FNV over vermeende schijnzelfstandigheid van taxichauffeurs die als zzp'er voor de taxidienst rijden.

29 minuten geleden
Topmannen Duitse autobouwers positief over handelsdeal EU-India

BERLIJN (ANP/RTR) - De topmannen van de Duitse autobouwers Volkswagen, BMW en Mercedes-Benz hebben positief gereageerd op het vrijhandelsakkoord tussen de Europese Unie en India. In het dinsdag gesloten verdrag zijn onder andere afspraken gemaakt dat de importtarieven op Europese auto's van 110 procent naar 10 procent dalen.

1 uur geleden
Europese werkgeverslobby ziet kansen door handelsverdrag EU-India

BRUSSEL (ANP) - Het vrijhandelsakkoord tussen de Europese Unie en India, dat dinsdag is gesloten, biedt nieuwe handels- en investeringsmogelijkheden voor Europese bedrijven. Dat zegt voorzitter van de Europese lobbygroep BusinessEurope Fredrik Persson.

1 uur geleden
Duitsland: nieuwe groeimogelijkheden door handelsdeal EU-India

BERLIJN (ANP/AFP) - De handelsdeal tussen de Europese Unie en India die dinsdag werd gesloten, zorgt voor nieuwe economische groeimogelijkheden. Dat heeft de Duitse minister van Financiën Lars Klingbeil gezegd in een reactie. Zo worden de Indiase importheffingen op Europese auto's sterk verlaagd, wat gunstig is voor Duitse autobouwers.

2 uur geleden
Amsterdam krijgt 9,5 voor gezondheid gemeentelijke financiën

AMSTERDAM (ANP) - Amsterdam staat er financieel gezien goed voor. De gemeente krijgt een 9,5 (van de 10) in het jaarlijkse onderzoek van accountantsbureau BDO waarin de financiële situatie van alle Nederlandse gemeenten wordt vergeleken. Dat gebeurt op basis van gemeentelijke begrotingsstukken, zoals jaarrekeningen en begrotingen.

2 uur geleden
Rapport: gemeenten voorzien tot 2029 2 miljard begrotingstekort

EINDHOVEN (ANP) - Nederlandse gemeenten voorzien gezamenlijk een flink begrotingstekort tot en met 2029. Gemeenten verwachten 2 miljard euro tekort te komen tussen 2025 en 2029. Dit meldt accountantsbureau BDO in zijn jaarlijkse onderzoek naar de financiële situatie van alle Nederlandse gemeenten.

2 uur geleden