Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Los Angeles Clippers eren Bryant met zege

Los Angeles Clippers eren Bryant met zege

ORLANDO (ANP) - Enkele uren na de tragische dood van Kobe Bryant werd er 'gewoon' weer gebasketbald in de NBA. Bij vrijwel alle wedstrijden van zondagavond vond een eerbetoon aan de vijfvoudig NBA-kampioen plaats. Zo hadden sommige spelers met viltstift de namen van Bryant en diens eveneens omgekomen dochter Gianna op hun schoenen geschreven, bij sommige duels werd een minuut stilte gehouden en ook lieten basketbalteams bij de start van de wedstrijd bewust de schotklok aflopen zonder iets te doen. Die klok begint steeds op 24 seconden, gelijk aan het nummer waarmee Bryant jarenlang speelde voor Los Angeles Lakers.

De Lakers en hun grote vedette LeBron James hebben nog niet gereageerd op de dood van Bryant. Het verdriet is groot in LA. Bij de NBA-teams die zondag in actie kwamen, ging het alleen maar over Bryant. "Ik heb tegen mijn jongens gezegd: win deze wedstrijd als je hem wil eren. En dat hebben ze gedaan", aldus coach Doc Rivers van Los Angeles Clippers. De stadgenoot van de Lakers versloeg Orlando Magic met 112-97, mede dankzij 31 punten van Kawhi Leonard. "Ik kende Kobe persoonlijk, ik weet dat hij had gewild dat ik vandaag gewoon zou spelen", zei Leonard. "We zijn allemaal erg verdrietig. Wij zijn een team uit LA, iedereen kent de historie van hem in deze stad."

Meer uit Sport

Sinner verbreekt met overwinning op Roeblev record Djokovic

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.

1 uur geleden
Tennisser Darderi na nachtpartij naar halve finale in Rome

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.

7 uur geleden
Spanjaard Arrieta wint vijfde rit Giro, Eulálio pakt roze trui

POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.

22 uur geleden
Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

1 dag geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

1 dag geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

1 dag geleden
Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

2 dagen geleden