Loes Meeuwisse geïnstalleerd als burgemeester Noord-Beveland
WISSENKERKE - Loes Meeuwisse is woensdag geïnstalleerd als burgemeester van de gemeente Noord-Beveland.
De oud-wethouder van Goes zei blij te zijn met de stap die ze maakt. Ze werd toegesproken door commissaris van de koning Han Polman, wethouder Pim Schenkelaars, collega Jan-Frans Mulder, burgemeester van de gemeente Hulst, en gemeenteraadslid Dirk Hage, die haar de burgemeestersketting omhing.
Receptie
Na afloop van de officiële installatieraad was er een receptie waar inwoners kennis konden maken met haar. Wie er niet bij kon zijn krijgt op donderdag 9 januari een nieuwe kans. Dan houdt de gemeente vanaf 19.30 uur haar nieuwjaarsreceptie in boerderij Land- en Zeezicht in Kamperland. Daar staat de gemeente bovendien stil bij het 25-jarig bestaan.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
2 weken geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
3 weken geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
3 weken geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
3 weken geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
3 weken geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
3 weken geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
3 weken geleden