Liverpooltrainer Klopp in tranen na winnen Engelse titel
LIVERPOOL (ANP) - De trainer van Liverpool, Jürgen Klopp, was geëmotioneerd en enorm blij vanwege het winnen van de Premier League titel in Engeland. Kort na de wedstrijd tussen Chelsea en Manchester City werd Klopp geïnterviewd door Sky Sports, waar hij zei geen woorden te hebben voor de titel.
Doordat Chelsea met 2-1 won van Manchester City is Liverpool niet meer te achterhalen voor de club uit Manchester. Voor het team van Klopp is het de eerste Engelse titel sinds 1990.
"Het is ongelooflijk. Kampioen worden met deze club is meer dan ik ooit had gedacht te bereiken", aldus Klopp tegen Sky Sports. De trainer draagt de titel op aan Kenny Dalglish, de laatste trainer die kampioen werd met de club. "Het is eenvoudig om het team te motiveren met onze geweldige geschiedenis."
"Ik wilde niet betrokken raken bij de wedstrijd van City, maar ik keek en dan word ik dat toch", vervolgt Klopp. "Het was een intense wedstrijd."
De Duitse trainer zegt ook trots te zijn op zijn spelers. "Het is exceptioneel wat ze de afgelopen jaren hebben gedaan. Ik ben zo blij. Wat een prestatie is dit."
Klopp sluit het interview af met een tip aan de fans. "Vier dit feest, maar blijf thuis en vier het voor je huis op straat. Blijf veilig. Deze titel is voor jullie."
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
59 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 dag geleden