Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpooltrainer Klopp in tranen na winnen Engelse titel

Liverpooltrainer Klopp in tranen na winnen Engelse titel

LIVERPOOL (ANP) - De trainer van Liverpool, Jürgen Klopp, was geëmotioneerd en enorm blij vanwege het winnen van de Premier League titel in Engeland. Kort na de wedstrijd tussen Chelsea en Manchester City werd Klopp geïnterviewd door Sky Sports, waar hij zei geen woorden te hebben voor de titel.

Doordat Chelsea met 2-1 won van Manchester City is Liverpool niet meer te achterhalen voor de club uit Manchester. Voor het team van Klopp is het de eerste Engelse titel sinds 1990.

"Het is ongelooflijk. Kampioen worden met deze club is meer dan ik ooit had gedacht te bereiken", aldus Klopp tegen Sky Sports. De trainer draagt de titel op aan Kenny Dalglish, de laatste trainer die kampioen werd met de club. "Het is eenvoudig om het team te motiveren met onze geweldige geschiedenis."

"Ik wilde niet betrokken raken bij de wedstrijd van City, maar ik keek en dan word ik dat toch", vervolgt Klopp. "Het was een intense wedstrijd."

De Duitse trainer zegt ook trots te zijn op zijn spelers. "Het is exceptioneel wat ze de afgelopen jaren hebben gedaan. Ik ben zo blij. Wat een prestatie is dit."

Klopp sluit het interview af met een tip aan de fans. "Vier dit feest, maar blijf thuis en vier het voor je huis op straat. Blijf veilig. Deze titel is voor jullie."

Meer uit Voetbal

Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

25 minuten geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

42 minuten geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

43 minuten geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

2 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

12 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

19 uur geleden
Willem II heeft verdediger Tirpan terug in selectie

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.

19 uur geleden