Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool ziet alleen Henderson terugkeren voor duel met Ajax

Liverpool ziet alleen Henderson terugkeren voor duel met Ajax

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jordan Henderson kan dinsdag met Liverpool tegen Ajax uitkomen in de Champions League. Volgens trainer Jürgen Klopp is zijn aanvoerder voldoende hersteld om aan de vijfde groepswedstrijd te beginnen.

Henderson viel zaterdag al in tijdens de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League (1-1). Hij werd het afgelopen seizoen verkozen tot beste speler van de Premier League.

Klopp kan tegen Ajax geen beroep doen op Virgil van Dijk, Alex Oxlade-Chamberlain, James Milner, Joe Gomez, Naby Keïta en Xherdan Shaqiri. Trent Alexander-Arnold heeft de training hervat, maar ook voor hem komt de wedstrijd tegen Ajax nog te vroeg.

Liverpool heeft een gelijkspel nodig voor een plek in de achtste finales en sluit volgende week de groepsfase af met een uitwedstrijd tegen FC Midtjylland, dat nog puntloos is in groep D. Klopp vertelde op een afsluitende persconferentie dat hij niet van plan is om spelers te sparen, zoals vorige week tijdens het verloren thuisduel met Atalanta (0-2) in de Champions League.

"Dat kan ik niet eens", zei de Duitse trainer. "Zaterdag speelden we nog tegen Brighton. De sterkste spelers zullen tegen Ajax op het veld staan. Mijn spelers brengen meer tijd door met onze medische staf en masseurs dan met mij. We kunnen nauwelijks trainen. Het is echt een heel drukke periode. Maar we gaan er voor zolang we elf spelers kunnen opstellen."

Meer uit Voetbal

Coach Slegers met Arsenal naar halve finales Champions League

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finales van de Champions League voor vrouwen. De ploeg van de Nederlandse coach Renée Slegers verloor de returnwedstrijd op Stamford Bridge met 1-0 van Chelsea, maar had het eerste duel met 3-1 gewonnen.

10 uur geleden
Aanvaller Isak sluit aan bij training Liverpool na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot kan donderdag spits Alexander Isak weer verwelkomen op het trainingsveld. De Zweedse international sluit voor de eerste keer aan bij de groepstraining na een kuitbeenbreuk. De dure zomeraankoop liep de blessure in december op bij een tackle van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven.

15 uur geleden
KNVB: clubs en spelers verantwoordelijk bij paspoortenkwestie

ZEIST (ANP) - De KNVB begrijpt dat er bij clubs in het betaald voetbal zorgen bestaan over spelers die mogelijk niet meer over de Nederlandse nationaliteit beschikken omdat ze voor een ander land hebben gekozen, maar wijst naar de bestuurders en de voetballers. "Wij begrijpen dat dit impact heeft op clubs en spelers", zegt een woordvoerder van de voetbalbond in antwoord op vragen van het ANP. "Spelers zijn zelf verantwoordelijk om een wijziging in hun nationaliteit te melden bij de bevoegde instanties, en clubs zijn verantwoordelijk om spelers op te stellen waarvan zij hebben vastgesteld dat zij speelgerechtigd zijn."

15 uur geleden
Duel FC Den Bosch uitgesteld door voedselvergiftiging selectie

DEN BOSCH (ANP) - De selectie van FC Den Bosch is getroffen door een voedselvergiftiging. De Brabanders hebben te weinig spelers die fit genoeg zijn om te kunnen voetballen. Om die reden is het duel in de eerste divisie van komende vrijdag tegen Jong FC Utrecht uitgesteld. De KNVB heeft al een nieuwe datum vastgesteld; de wedstrijd wordt ingehaald op maandag 20 april.

15 uur geleden
Chelsea lijdt grootste verlies ooit in Engels voetbal

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft vorig seizoen een verlies geleden van 262,4 miljoen Engelse pond, omgerekend 300 miljoen euro; een record in de geschiedenis van het Engelse profvoetbal. Nooit eerder rapporteerde een club een dergelijk groot verlies. Het bedrag overtrof de 194,9 miljoen pond (223 miljoen euro) die Manchester City in het seizoen 2010/11 als verlies noteerde.

18 uur geleden
Italiaanse sportminister wil ontslag bondsvoorzitter om gemist WK

DEN HAAG (ANP/AFP/BELGA) - De Italiaanse sportminister Andrea Abodi vindt dat de voorzitter van de nationale voetbalbond (FIGC) moet aftreden. Dat zei Abodi woensdag, nadat de nationale ploeg zich voor de derde keer op rij niet heeft gekwalificeerd voor het WK voetbal. Na strafschoppen verloren de Italianen dinsdag de finale van de play-off van Bosnië en Herzegovina.

18 uur geleden
Surinaams international Vente niet in actie voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente (26) speelt voorlopig niet voor sc Heerenveen omdat niet duidelijk is of de aanvaller van de club over de Nederlandse nationaliteit beschikt. Dat heeft de club uit de Eredivisie naar aanleiding van berichtgeving van de Leeuwarder Courant bevestigd aan het ANP. Vente speelt als Surinamer voor het nationale elftal van dat land.

19 uur geleden