Liverpool-trainer Klopp is blij met 'Ferrari's in de garage'
SOUTHAMPTON (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp is zeer content met de brede selectie die hij tot zijn beschikking heeft. De nummer 2 van de Premier League won dinsdagavond met 2-1 bij Southampton en maakt nog altijd kans op de zogenoemde 'quadruple', het winnen van vier prijzen.
Tegen Southampton trad Liverpool aan met een flink gewijzigd elftal. "Na negen wijzigingen te hebben aangebracht, was het mijn verantwoordelijkheid als het niet werkte. Maar nu is het de verdienste van de jongens. Ik vond dat ze het buitengewoon goed deden", zei Klopp.
"Ik ben zo blij met de prestatie dat het bijna een beetje ontroerend was. Het is alsof je Ferrari's in de garage hebt staan." Onder anderen Mohamed Salah en Virgil van Dijk waren er niet bij tegen The Saints.
Landstitel
Liverpool heeft dit seizoen al de FA Cup en de League Cup gewonnen. Zondag kan de landstitel gepakt worden, al heeft koploper Manchester City het in eigen hand. Over anderhalve week komt Liverpool ook nog uit in de eindstrijd van de Champions League, tegen Real Madrid.
"Het is heel zwaar voor de jongens, maar wat er dit jaar ook gebeurt, het komt door deze groep. Het is uitzonderlijk en vanavond hebben ze dat weer laten zien", aldus de Duitse trainer, die niet veel rekening houdt met het kampioenschap.
Een poging wagen
"Het is mogelijk, maar niet waarschijnlijk. Maar dat is genoeg. Het is onwaarschijnlijk omdat City thuis speelt tegen Aston Villa, dat donderdag ook nog eens aantreedt. We gaan gewoon een poging wagen." Liverpool speelt zondag thuis tegen Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse oud-wereldkampioen Joan Capdevila (48) is toch bij de WK-finale in East Rutherford aanwezig. De voetballer dreigde de eindstrijd tussen Spanje en Argentinië te missen omdat hij geen inreisvisum kreeg. Capdevila vroeg daarna met succes via X om hulp bij de Amerikaanse president Donald Trump, de Spaanse minister van Sport en de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Didier Deschamps hield een slecht gevoel over aan zijn laatste duel als bondscoach van Frankrijk. In de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap voetbal leidde Engeland halverwege al met 4-0 in Miami. Frankrijk kwam na rust bijna langszij, maar verloor met 6-4.
7 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De ticketprijzen voor de WK-finale van zondag tussen titelverdediger Argentinië en Spanje blijven maar stijgen. De goedkoopste kaartjes kostten zaterdagmiddag 8400 euro, zo blijkt uit gegevens van TicketData.com. Afgelopen maandag werden er nog tickets voor ruim 5700 euro verkocht.
18 uur geledenNEW YORK (ANP) - Arsène Wenger weet nog niet of de wedstrijden op het volgende WK halverwege beide helften een drinkpauze krijgen. "We moeten na dit WK analyseren wat de impact van deze beslissing was", zei het hoofd voetbalontwikkeling bij de FIFA tijdens een persconferentie.
18 uur geledenEAST HANOVER (ANP/RTR) - De laatste training van Spanje voorafgaand aan de finale van het WK tegen Argentinië is afgelast. Het onweerde zo heftig dat de spelers van de Europees kampioen niet op het veld van het Melanie Lane-trainingscomplex in New Jersey verschenen.
22 uur geledenDELDEN (ANP) - Oranje-international Wout Weghorst heeft gescoord bij zijn officieuze debuut voor FC Twente. De van Ajax overgekomen spits schoot tegen Gent op aangeven van Ruud Nijstad na een kleine tien minuten de 1-1 binnen. Het duel in Delden eindigde in 2-2.
1 dag geledenNEW YORK (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal op 11 juni meer dan 7 miljoen potentieel schadelijke onlineberichten en reacties verwijderd. Dat is een ruime veertienvoudiging vergeleken met het vorige WK in 2022 in Qatar, toen 470.000 van dergelijke berichten en reacties werden weggehaald. Het WK duurde toen een kleine maand en nu vijf weken.
1 dag geleden