Liverpool-trainer Klopp geniet van 'speciaal' Leeds United
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool heeft genoten van Leeds United, zaterdag de tegenstander van zijn ploeg bij de opening van de Engelse competitie. "Leeds is speciaal. Ik heb iedere speler van ze persoonlijk gefeliciteerd, wat een team hebben ze", zei Klopp na de moeizame zege van Liverpool op de gepromoveerde ploeg van de Argentijnse trainer Marcelo Bielsa.
De kampioen van de Premier League gaf op het eigen Anfield tegen de kampioen van de Championship tot drie keer toe een voorsprong uit handen. De 'Reds' pakten vlak voor tijd alsnog de winst via een strafschop van Mohamed Salah, die een hattrick maakte (4-3).
"Ik ga dit seizoen vaak wedstrijden van Leeds kijken", zei Klopp. "Ik denk dat iedere ploeg het moeilijk gaat hebben met ze. Leeds United speelt heel anders dan andere clubs, het is voor een tegenstander heel onplezierig. Ze blijven maar doorgaan. Ik hou daarvan." Bij Leeds United, na zestien jaar terug in de Premier League, had de 21-jarige Nederlandse jeugdinternational Pascal Struijk een basisplaats.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.
1 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
16 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
16 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
17 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
17 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
19 uur geleden