Liverpool raakt achterop bij ManCity na gelijkspel bij Tottenham
LONDEN (ANP) - Liverpool is in de Premier League verder achterop geraakt bij koploper Manchester City. De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde in een spannende wedstrijd 2-2 in Londen bij Tottenham Hotspur. Liverpool heeft 41 punten, 3 minder dan City. De Spurs staan zevende met 26 punten.
De eerste kans in het Tottenham Hotspur Stadium was voor Liverpool waar Andrew Robertson in de 2e minuut naast kopte. Daarna kwamen er mogelijkheden voor de thuisploeg van coach Antonio Conte. Harry Kane maakte in de 13e minuut zijn tweede competitietreffer, nadat hij eerder al een grote kans had gemist. Daarna mochten Son Heung-min en Dele Alli het zich aanrekenen dat de voorsprong niet groter werd. Diogo Jota zorgde met een kopbal alsnog voor de gelijkmaker.
In een wedstrijd die in hoog tempo over en weer ging leek Liverpool halverwege de tweede helft de winst te gaan pakken, ondanks de vele kansen voor de Spurs, die twee weken niet in actie waren gekomen na veel coronabesmettingen in het elftal. Na een reeks van incidenten die nog door de VAR moesten worden nagekeken, scoorde Robertson met het hoofd (1-2). De treffer werd goedgekeurd. Vijf minuten later was het toch weer gelijk. Son profiteerde van het verkeerd uitkomen van doelman Alisson op een lange pass.
Liverpool moest de slotfase met tien man spelen, nadat Robertson voor een forse overtreding op Emerson Royal met rood van het veld werd gestuurd. De spelers van Klopp hielden echter stand.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
10 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 dag geleden