Liverpool raakt achterop bij ManCity na gelijkspel bij Tottenham
LONDEN (ANP) - Liverpool is in de Premier League verder achterop geraakt bij koploper Manchester City. De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde in een spannende wedstrijd 2-2 in Londen bij Tottenham Hotspur. Liverpool heeft 41 punten, 3 minder dan City. De Spurs staan zevende met 26 punten.
De eerste kans in het Tottenham Hotspur Stadium was voor Liverpool waar Andrew Robertson in de 2e minuut naast kopte. Daarna kwamen er mogelijkheden voor de thuisploeg van coach Antonio Conte. Harry Kane maakte in de 13e minuut zijn tweede competitietreffer, nadat hij eerder al een grote kans had gemist. Daarna mochten Son Heung-min en Dele Alli het zich aanrekenen dat de voorsprong niet groter werd. Diogo Jota zorgde met een kopbal alsnog voor de gelijkmaker.
In een wedstrijd die in hoog tempo over en weer ging leek Liverpool halverwege de tweede helft de winst te gaan pakken, ondanks de vele kansen voor de Spurs, die twee weken niet in actie waren gekomen na veel coronabesmettingen in het elftal. Na een reeks van incidenten die nog door de VAR moesten worden nagekeken, scoorde Robertson met het hoofd (1-2). De treffer werd goedgekeurd. Vijf minuten later was het toch weer gelijk. Son profiteerde van het verkeerd uitkomen van doelman Alisson op een lange pass.
Liverpool moest de slotfase met tien man spelen, nadat Robertson voor een forse overtreding op Emerson Royal met rood van het veld werd gestuurd. De spelers van Klopp hielden echter stand.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."
8 uur geledenLIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.
14 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
1 dag geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 dag geledenRABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 dag geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
1 dag geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
1 dag geleden