Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool raakt achterop bij ManCity na gelijkspel bij Tottenham

Liverpool raakt achterop bij ManCity na gelijkspel bij Tottenham

LONDEN (ANP) - Liverpool is in de Premier League verder achterop geraakt bij koploper Manchester City. De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde in een spannende wedstrijd 2-2 in Londen bij Tottenham Hotspur. Liverpool heeft 41 punten, 3 minder dan City. De Spurs staan zevende met 26 punten.

De eerste kans in het Tottenham Hotspur Stadium was voor Liverpool waar Andrew Robertson in de 2e minuut naast kopte. Daarna kwamen er mogelijkheden voor de thuisploeg van coach Antonio Conte. Harry Kane maakte in de 13e minuut zijn tweede competitietreffer, nadat hij eerder al een grote kans had gemist. Daarna mochten Son Heung-min en Dele Alli het zich aanrekenen dat de voorsprong niet groter werd. Diogo Jota zorgde met een kopbal alsnog voor de gelijkmaker.

In een wedstrijd die in hoog tempo over en weer ging leek Liverpool halverwege de tweede helft de winst te gaan pakken, ondanks de vele kansen voor de Spurs, die twee weken niet in actie waren gekomen na veel coronabesmettingen in het elftal. Na een reeks van incidenten die nog door de VAR moesten worden nagekeken, scoorde Robertson met het hoofd (1-2). De treffer werd goedgekeurd. Vijf minuten later was het toch weer gelijk. Son profiteerde van het verkeerd uitkomen van doelman Alisson op een lange pass.

Liverpool moest de slotfase met tien man spelen, nadat Robertson voor een forse overtreding op Emerson Royal met rood van het veld werd gestuurd. De spelers van Klopp hielden echter stand.

Meer uit Voetbal

Oranje-international Dumfries geopereerd aan linkerenkel

MILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.

1 uur geleden
Aanvaller Oufkir verruilt Sparta Rotterdam voor AZ

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.

2 uur geleden
Ajax legt verdediger Tomiyasu tot het einde van het seizoen vast

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.

3 uur geleden
FIFA roept Italiaan Donnarumma uit tot beste doelman

DOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.

5 uur geleden
PSG moet Mbappé bijna 61 miljoen euro achterstallig loon betalen

PARIJS (ANP/AFP) - Een arbeidsrechtbank in Parijs heeft voetbalclub Paris Saint-Germain veroordeeld tot het betalen van bijna 61 miljoen euro aan de voormalige sterspeler Kylian Mbappé. Het betreft achterstallig salaris en bonussen.

5 uur geleden
Blessure FC Utrecht-spits Haller valt mee

UTRECHT (ANP) - Sébastien Haller kan mogelijk toch met Ivoorkust meedoen aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht viel zondag kort na zijn invalbeurt uit in de wedstrijd tegen NAC Breda (1-1).

5 uur geleden
Ajax krijgt boete van 15.000 euro voor vuurwerk tegen Heerenveen

ZEIST (ANP) - Ajax is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 15.000 euro. De Amsterdamse voetbalclub wordt daarmee bestraft voor het afsteken van vuurwerk in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen op 1 november. Dat meldt de KNVB.

5 uur geleden