Liverpool profiteert door late treffer Origi van verlies Chelsea
WOLVERHAMPTON (ANP) - Liverpool heeft optimaal geprofiteerd van de nederlaag van koploper Chelsea, eerder op de dag bij West Ham United. De formatie van coach Jürgen Klopp won van Wolverhampton Wanderers, 0-1. De Belgische invaller Divock Origi scoorde in de 4e minuut van de extra tijd.
Liverpool staat nu aan kop in de Premier League, met 1 punt meer dan Chelsea. Manchester City kan de nieuwe lijstaanvoerder later zaterdag nog inhalen, als het wint bij Watford.
Liverpool, met Virgil van Dijk in de gelederen, kreeg de beste kansen. Op zijn verjaardag miste Diogo Jota de mooiste. De oud-speler van Wolverhampton slaagde er zelfs niet in van vijf meter het doel te treffen, toen er nog slechts twee verdedigers op de lijn stonden en de keeper al verslagen was.
Sadio Mané schoot in de slotminuten van dichtbij nog naast. Mohamed Salah knalde in de handen van doelman José Sá. Vervolgens slaagde Salah er alsnog in de bal bij Origi te krijgen, die doeltreffend uithaalde.
Ki-Jana Hoever viel in extra tijd nog in bij Wolverhampton.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."
9 uur geledenBELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.
13 uur geleden