Liverpool profiteert door late treffer Origi van verlies Chelsea
WOLVERHAMPTON (ANP) - Liverpool heeft optimaal geprofiteerd van de nederlaag van koploper Chelsea, eerder op de dag bij West Ham United. De formatie van coach Jürgen Klopp won van Wolverhampton Wanderers, 0-1. De Belgische invaller Divock Origi scoorde in de 4e minuut van de extra tijd.
Liverpool staat nu aan kop in de Premier League, met 1 punt meer dan Chelsea. Manchester City kan de nieuwe lijstaanvoerder later zaterdag nog inhalen, als het wint bij Watford.
Liverpool, met Virgil van Dijk in de gelederen, kreeg de beste kansen. Op zijn verjaardag miste Diogo Jota de mooiste. De oud-speler van Wolverhampton slaagde er zelfs niet in van vijf meter het doel te treffen, toen er nog slechts twee verdedigers op de lijn stonden en de keeper al verslagen was.
Sadio Mané schoot in de slotminuten van dichtbij nog naast. Mohamed Salah knalde in de handen van doelman José Sá. Vervolgens slaagde Salah er alsnog in de bal bij Origi te krijgen, die doeltreffend uithaalde.
Ki-Jana Hoever viel in extra tijd nog in bij Wolverhampton.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.
19 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran is vrijdag toch in Washington aanwezig bij de loting voor het WK voetbal. Volgens sportminister Ahmad Donjamali heeft bondscoach Amir Ghalenoei alsnog een visum gekregen en reist hij af naar de Amerikaanse hoofdstad.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft na ruim een jaar onderhandelen een akkoord bereikt met de gemeente om meer zeggenschap te krijgen over het Rat Verlegh-stadion. De nummer 17 van de Eredivisie gaat de komende veertig jaar erfpacht betalen in plaats van huur en kan zich daardoor "gedragen als eigenaar", staat in een persbericht.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot ziet dat tegenstanders met een andere instelling naar Anfield komen dan afgelopen seizoen. "Teams die nu tegen ons spelen, denken dat ze een resultaat kunnen halen. En dat is dit seizoen al regelmatig gelukt. En zelfs onze moeizame overwinningen hebben hun vertrouwen gevoed dat er iets mogelijk is", zei Slot na het zwaarbevochten 1-1-gelijkspel tegen Sunderland van woensdag op eigen veld.
6 uur geleden