Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool nadert Champions League na winst bij Burnley

Liverpool nadert Champions League na winst bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Liverpool is één speelronde voor het einde van het seizoen in de Premier League geklommen naar de vierde plaats, wat net genoeg is voor een plek in de Champions League. De club van trainer Jürgen Klopp deed dat door te winnen bij Burnley, 0-3 . Het was de vierde opeenvolgende zege, waarvan de derde in een uitwedstrijd.

Wel staat Leceister City als nummer 5 wat punten betreft op gelijke hoogte met Liverpool. Het doelsaldo van de Reds is (met +4) wel wat beter. Liverpool speelt op de slotdag tegen Crystal Palace, Leicester City tegen Tottenham Hotspur. Chelsea heeft als derde geklasseerde slechts 1 punt meer dan Liverpool en Leicester en zou nog door beide clubs kunnen worden achterhaald.

Vlak voor rust kwam Liverpool op voorsprong. Roberto Firmino scoorde. De Braziliaan rondde af na een voorzet van de Schot Andrew Robertson. Daarvoor al hadden Sadio Mané, Mohamed Salah en Thiago aardige mogelijkheden laten liggen voor de kampioen van vorig seizoen.

Nathaniel Phillips zette Liverpool na de hervatting op 0-2. De centrale verdediger kopte raakt na een voorzet van Mané. In de slotminuten knalde de ingevallen Alex Oxlade-Chamberlain de derde binnen.

Georginio Wijnaldum was basisspeler en aanvoerder van Liverpool. Hij werd enkele minuten voor tijd vervangen.

Meer uit Voetbal

Hoge Raad buigt zich na seizoen over zaak van KNVB tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.

1 uur geleden
Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

6 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

10 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

23 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

1 dag geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

1 dag geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

1 dag geleden