Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool nadert Champions League na winst bij Burnley

Liverpool nadert Champions League na winst bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Liverpool is één speelronde voor het einde van het seizoen in de Premier League geklommen naar de vierde plaats, wat net genoeg is voor een plek in de Champions League. De club van trainer Jürgen Klopp deed dat door te winnen bij Burnley, 0-3 . Het was de vierde opeenvolgende zege, waarvan de derde in een uitwedstrijd.

Wel staat Leceister City als nummer 5 wat punten betreft op gelijke hoogte met Liverpool. Het doelsaldo van de Reds is (met +4) wel wat beter. Liverpool speelt op de slotdag tegen Crystal Palace, Leicester City tegen Tottenham Hotspur. Chelsea heeft als derde geklasseerde slechts 1 punt meer dan Liverpool en Leicester en zou nog door beide clubs kunnen worden achterhaald.

Vlak voor rust kwam Liverpool op voorsprong. Roberto Firmino scoorde. De Braziliaan rondde af na een voorzet van de Schot Andrew Robertson. Daarvoor al hadden Sadio Mané, Mohamed Salah en Thiago aardige mogelijkheden laten liggen voor de kampioen van vorig seizoen.

Nathaniel Phillips zette Liverpool na de hervatting op 0-2. De centrale verdediger kopte raakt na een voorzet van Mané. In de slotminuten knalde de ingevallen Alex Oxlade-Chamberlain de derde binnen.

Georginio Wijnaldum was basisspeler en aanvoerder van Liverpool. Hij werd enkele minuten voor tijd vervangen.

Meer uit Voetbal

Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

2 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

2 uur geleden
Antwerp is aanvoerder Janssen na knieoperatie voorlopig kwijt

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.

3 uur geleden
FC Twente tot winterstop zonder geblesseerde Ünüvar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.

4 uur geleden
AZ lange tijd zonder aanvoerder Clasie na enkeloperatie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens moet het voorlopig zonder aanvoerder Jordy Clasie stellen. De 34-jarige middenvelder is geopereerd aan zijn enkel. Dat zei Martens in aanloop naar het Eredivisieduel met sc Heerenveen van zondag, op de website van de Alkmaarse club.

4 uur geleden
Pepi, Dest en Obispo sluiten na interlands vrijdag aan bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. "We hebben er in de interlandperiode geen blessures bijgekregen", sprak de coach, die vrijdag zijn 62e verjaardag viert, op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven. Alleen de langdurig geblesseerden Ruben van Bommel en Alassane Pléa ontbreken.

4 uur geleden
KNVB ziet aantal leden opnieuw stijgen en meldt record

ZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.

6 uur geleden