Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool na ruime zege op drempel van kampioenschap

Liverpool na ruime zege op drempel van kampioenschap

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een grote stap gezet richting de titel in de Premier League. De koploper won in eigen stadion met 4-0 van Crystal Palace en kan donderdag zonder te spelen kampioen worden, als concurrent Manchester City punten verspeelt tegen Chelsea. Liverpool, dat voor het eerst in 30 jaar de titel kan grijpen, heeft 23 punten meer dan ManCity.

De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde in de eerste wedstrijd sinds de herstart van de Engelse competitie nog teleurstellend met 0-0 gelijk tegen stadsrivaal Everton. Tegen Crystal Palace draaide Liverpool, met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in de basis, al weer een stuk beter.

Trent Alexander-Arnold opende de score uit een fraaie vrije trap. Mohamed Salah maakte er nog voor rust 2-0 van. Met een verwoestend afstandsschot zorgde Fabinho voor de comfortabele 3-0-voorsprong.

Anders dan in de voor Liverpool dramatisch verlopen titelrace in 2014, toen de 'Reds' Crystal Palace lieten terugkomen na 3-0, werd die voorsprong nu niet uit handen gegeven. Met een razendsnelle omschakeling stuurde Salah Sadio Mané de diepte in. Die liet doelman Wayne Hennessey van Crystal Palace kansloos met de 4-0.

Bij Crystal Palace speelde Patrick van Aanholt de hele wedstrijd en viel Jaïro Riedewald in de tweede helft in.

Meer uit Voetbal

Duel in Helsinki stilgelegd na bekogelen doelman met sneeuwballen

HELSINKI (ANP) - De wedstrijd in de Conference League tussen HJK Helsinki en FC Aberdeen is kort onderbroken, omdat Schotse fans de Finse doelman Niki Mäenpää met sneeuwballen bekogelden. Mäenpää stond eerder in Nederland onder contract bij onder meer FC Den Bosch en VVV-Venlo.

37 minuten geleden
Drie Engelse agenten gewond bij confrontatie met fans Legia

BIRMINGHAM (ANP/AFP) - Drie Engelse politieagenten zijn in Birmingham gewond geraakt bij een confrontatie met fans van Legia Warschau, voor aanvang van het Conference League-duel van de Poolse club met Aston Villa.

58 minuten geleden
Nederlands getint Atalanta als groepswinnaar door in Europa League

BERGAMO (ANP) - Met drie Nederlanders in de basis heeft Atalanta de groepswinst gepakt in de Europa League. In poule D werd met 1-1 gelijkgespeeld tegen Sporting CP.

1 uur geleden
Brighton & Hove Albion wint bij AEK Athene en is ronde verder

ATHENE (ANP) - Brighton & Hove Albion heeft in de Europa League de knock-outfase bereikt na de derde overwinning in de groep van Ajax. De Engelse club, die ook twee keer won van Ajax, won met 1-0 op bezoek bij AEK Athene.

1 uur geleden
AZ mag blijven hopen na minieme overwinning op Zrinjski Mostar

ALKMAAR (ANP) - AZ behoudt door een 1-0-zege op Zrinjski Mostar een kleine kans op Europese overwintering. Als Legia Warschau later deze avond verliest bij Aston Villa, hebben de Alkmaarders op 14 december in Polen nog iets om voor te spelen.

2 uur geleden
Jonker ziet voordeel voor Engeland in voorbereiding op clash

LONDEN (ANP) - Volgens bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters begint Engeland vrijdag beter voorbereid aan het cruciale Nations League-duel op Wembley. De voetbalsters van zijn collega Sarina Wiegman hebben een dag extra goed kunnen trainen, omdat hun eerste wedstrijd van het interlandblok thuis is, iets waar de WK-finalist deze campagne al vaker baat bij heeft gehad. "Het is mooi als je dat voor elkaar krijgt", zei Jonker ietwat jaloers.

2 uur geleden
Witsel staat open voor terugkeer bij Belgisch voetbalelftal

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetballer Axel Witsel sluit een terugkeer bij de Rode Duivels niet uit. De 130-voudig international kondigde in mei nog zijn afscheid aan, maar lijkt daar, met het EK in aantocht, nu op terug te komen.

2 uur geleden