Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool na ruime zege op drempel van kampioenschap

Liverpool na ruime zege op drempel van kampioenschap

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een grote stap gezet richting de titel in de Premier League. De koploper won in eigen stadion met 4-0 van Crystal Palace en kan donderdag zonder te spelen kampioen worden, als concurrent Manchester City punten verspeelt tegen Chelsea. Liverpool, dat voor het eerst in 30 jaar de titel kan grijpen, heeft 23 punten meer dan ManCity.

De ploeg van coach Jürgen Klopp speelde in de eerste wedstrijd sinds de herstart van de Engelse competitie nog teleurstellend met 0-0 gelijk tegen stadsrivaal Everton. Tegen Crystal Palace draaide Liverpool, met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in de basis, al weer een stuk beter.

Trent Alexander-Arnold opende de score uit een fraaie vrije trap. Mohamed Salah maakte er nog voor rust 2-0 van. Met een verwoestend afstandsschot zorgde Fabinho voor de comfortabele 3-0-voorsprong.

Anders dan in de voor Liverpool dramatisch verlopen titelrace in 2014, toen de 'Reds' Crystal Palace lieten terugkomen na 3-0, werd die voorsprong nu niet uit handen gegeven. Met een razendsnelle omschakeling stuurde Salah Sadio Mané de diepte in. Die liet doelman Wayne Hennessey van Crystal Palace kansloos met de 4-0.

Bij Crystal Palace speelde Patrick van Aanholt de hele wedstrijd en viel Jaïro Riedewald in de tweede helft in.

Meer uit Voetbal

Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

42 minuten geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

46 minuten geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

2 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

2 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

3 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

3 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

4 uur geleden