Liverpool met Van Dijk, Brugge met Meijer in Champions League
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk begint in de basis van Liverpool in de wedstrijd tegen Rangers FC in de Champions League. De aanvoerder van Oranje staat zoals altijd centraal in de verdediging met Joël Matip naast hem. Liverpool heeft in de groep met verder Ajax en Napoli 3 punten na twee wedstrijden.
Club Brugge begint de wedstrijd tegen Atlético Madrid in de Champions League met Bjorn Meijer in de verdediging. De Belgische club heeft na twee zeges de koppositie in groep B. De Spanjaarden wonnen één keer en hebben drie punten.
Coach Carl Hoefkens heeft een basisplaats voor Meijer, maar zet aanvaller Noa Lang op de bank. Brugge begint met Tajon Buchanan, Kamal Sowah en Ferrán Jutglà in de voorhoede.
Internazionale
Bij Internazionale heeft Stefan de Vrij een basisplaats in de wedstrijd tegen FC Barcelona. De verdediger staat centraal achterin. Denzel Dumfries begint de wedstrijd tegen de Catalanen op de bank.
Frenkie de Jong en Memphis Depay ontbreken in de selectie van trainer Xavi van Barcelona. De twee internationals hebben last van een bovenbeenblessure.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
28 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
5 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden