Liverpool met Van Dijk, Brugge met Meijer in Champions League
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk begint in de basis van Liverpool in de wedstrijd tegen Rangers FC in de Champions League. De aanvoerder van Oranje staat zoals altijd centraal in de verdediging met Joël Matip naast hem. Liverpool heeft in de groep met verder Ajax en Napoli 3 punten na twee wedstrijden.
Club Brugge begint de wedstrijd tegen Atlético Madrid in de Champions League met Bjorn Meijer in de verdediging. De Belgische club heeft na twee zeges de koppositie in groep B. De Spanjaarden wonnen één keer en hebben drie punten.
Coach Carl Hoefkens heeft een basisplaats voor Meijer, maar zet aanvaller Noa Lang op de bank. Brugge begint met Tajon Buchanan, Kamal Sowah en Ferrán Jutglà in de voorhoede.
Internazionale
Bij Internazionale heeft Stefan de Vrij een basisplaats in de wedstrijd tegen FC Barcelona. De verdediger staat centraal achterin. Denzel Dumfries begint de wedstrijd tegen de Catalanen op de bank.
Frenkie de Jong en Memphis Depay ontbreken in de selectie van trainer Xavi van Barcelona. De twee internationals hebben last van een bovenbeenblessure.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
24 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
39 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
16 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geleden