Liverpool met Van Dijk, Brugge met Meijer in Champions League
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk begint in de basis van Liverpool in de wedstrijd tegen Rangers FC in de Champions League. De aanvoerder van Oranje staat zoals altijd centraal in de verdediging met Joël Matip naast hem. Liverpool heeft in de groep met verder Ajax en Napoli 3 punten na twee wedstrijden.
Club Brugge begint de wedstrijd tegen Atlético Madrid in de Champions League met Bjorn Meijer in de verdediging. De Belgische club heeft na twee zeges de koppositie in groep B. De Spanjaarden wonnen één keer en hebben drie punten.
Coach Carl Hoefkens heeft een basisplaats voor Meijer, maar zet aanvaller Noa Lang op de bank. Brugge begint met Tajon Buchanan, Kamal Sowah en Ferrán Jutglà in de voorhoede.
Internazionale
Bij Internazionale heeft Stefan de Vrij een basisplaats in de wedstrijd tegen FC Barcelona. De verdediger staat centraal achterin. Denzel Dumfries begint de wedstrijd tegen de Catalanen op de bank.
Frenkie de Jong en Memphis Depay ontbreken in de selectie van trainer Xavi van Barcelona. De twee internationals hebben last van een bovenbeenblessure.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
3 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
5 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
16 uur geleden