Liverpool met Van Dijk, Brugge met Meijer in Champions League
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk begint in de basis van Liverpool in de wedstrijd tegen Rangers FC in de Champions League. De aanvoerder van Oranje staat zoals altijd centraal in de verdediging met Joël Matip naast hem. Liverpool heeft in de groep met verder Ajax en Napoli 3 punten na twee wedstrijden.
Club Brugge begint de wedstrijd tegen Atlético Madrid in de Champions League met Bjorn Meijer in de verdediging. De Belgische club heeft na twee zeges de koppositie in groep B. De Spanjaarden wonnen één keer en hebben drie punten.
Coach Carl Hoefkens heeft een basisplaats voor Meijer, maar zet aanvaller Noa Lang op de bank. Brugge begint met Tajon Buchanan, Kamal Sowah en Ferrán Jutglà in de voorhoede.
Internazionale
Bij Internazionale heeft Stefan de Vrij een basisplaats in de wedstrijd tegen FC Barcelona. De verdediger staat centraal achterin. Denzel Dumfries begint de wedstrijd tegen de Catalanen op de bank.
Frenkie de Jong en Memphis Depay ontbreken in de selectie van trainer Xavi van Barcelona. De twee internationals hebben last van een bovenbeenblessure.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale volgt met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
7 uur geledenFES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
17 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
22 uur geleden