Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool laat het op Anfield afweten tegen Atalanta

Liverpool laat het op Anfield afweten tegen Atalanta

LIVERPOOL (ANP) - Na drie achtereenvolgende overwinningen, onder meer tegen Ajax, heeft Liverpool in de groepsfase van de Champions League de eerste nederlaag geleden. De kampioen van Engeland ging op het eigen Anfield onderuit tegen Atalanta, 0-2. Beide clubs houden, net als Ajax, kans om de volgende fase van het toernooi te bereiken.

De Italianen kwamen na een uur op voorsprong. Josip Ilicic scoorde van dichtbij, na een voorzet van Alejandro Gómez. Enkele minuten later maakte Robin Gosens de 0-2, na fraai doorkoppen van Hans Hateboer.

Hoewel Liverpool veel geblesseerden heeft, onder wie centrale verdediger Virgil van Dijk, liet de Duitse coach Jürgen Klopp belangrijke spelers als Roberto Firmino, Andy Robertson, Fabinho en Diogo Jota aanvankelijk buiten het elftal. Kostas Tsimikas speelde wel, achterin als vervanger van Robertson. De Griekse oud-speler van Willem II kwam in de Premier League nog niet in actie.

Vier wissels

Onmiddellijk na de eerste tegentreffer paste Klopp maar liefst vier wissels toe. Ook Georginio Wijnaldum werd vervangen, evenals de van een infectie met het coronavirus herstelde Mohamed Salah.

Naast Hateboer speelde ook Marten de Roon mee bij de Italianen. Sam Lammers bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

2 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

6 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

10 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

10 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

10 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

19 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

22 uur geleden