Liverpool krijgt 22 juli op de 'Kop' kampioenstrofee uitgereikt
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De kampioenstrofee van de Premier League wordt op 22 juli officieel aan Liverpool uitgereikt. Dat gebeurt na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen Chelsea. Op de 'Kop', het befaamde tribunegedeelte op Anfield met de meest fanatieke supporters, zal voor de ceremonie een speciaal podium worden gebouwd.
Liverpool verzekerde zich eind vorige maand van de eerste landstitel in dertig jaar. Clubicoon Kenny Dalglish zal de medailles aan de spelers, onder wie Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum, en de stafleden overhandigen. Onder leiding van 'King Kenny' behaalde Liverpool in 1990 het kampioenschap.
De wedstrijd tegen Chelsea en de prijsuitreiking zullen in Groot-Brittannië voor alle liefhebbers gratis op een open tv-kanaal te zien zijn.
Liverpool sluit de competitie op 26 juli af met de uitwedstrijd tegen Newcastle United.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
1 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
6 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
8 uur geleden