Liverpool krijgt 22 juli op de 'Kop' kampioenstrofee uitgereikt
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De kampioenstrofee van de Premier League wordt op 22 juli officieel aan Liverpool uitgereikt. Dat gebeurt na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen Chelsea. Op de 'Kop', het befaamde tribunegedeelte op Anfield met de meest fanatieke supporters, zal voor de ceremonie een speciaal podium worden gebouwd.
Liverpool verzekerde zich eind vorige maand van de eerste landstitel in dertig jaar. Clubicoon Kenny Dalglish zal de medailles aan de spelers, onder wie Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum, en de stafleden overhandigen. Onder leiding van 'King Kenny' behaalde Liverpool in 1990 het kampioenschap.
De wedstrijd tegen Chelsea en de prijsuitreiking zullen in Groot-Brittannië voor alle liefhebbers gratis op een open tv-kanaal te zien zijn.
Liverpool sluit de competitie op 26 juli af met de uitwedstrijd tegen Newcastle United.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
4 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
8 uur geleden