Liverpool krijgt 22 juli op de 'Kop' kampioenstrofee uitgereikt
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De kampioenstrofee van de Premier League wordt op 22 juli officieel aan Liverpool uitgereikt. Dat gebeurt na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen Chelsea. Op de 'Kop', het befaamde tribunegedeelte op Anfield met de meest fanatieke supporters, zal voor de ceremonie een speciaal podium worden gebouwd.
Liverpool verzekerde zich eind vorige maand van de eerste landstitel in dertig jaar. Clubicoon Kenny Dalglish zal de medailles aan de spelers, onder wie Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum, en de stafleden overhandigen. Onder leiding van 'King Kenny' behaalde Liverpool in 1990 het kampioenschap.
De wedstrijd tegen Chelsea en de prijsuitreiking zullen in Groot-Brittannië voor alle liefhebbers gratis op een open tv-kanaal te zien zijn.
Liverpool sluit de competitie op 26 juli af met de uitwedstrijd tegen Newcastle United.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
8 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
9 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
10 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
13 uur geleden