Liverpool in derby tegen Everton met Van Dijk, Wijnaldum op bank
LIVERPOOL (ANP) - Georginio Wijnaldum moet bij de herstart van Liverpool in de Premier League vooralsnog genoegen nemen met een bijrol. De Nederlandse international heeft voor de beladen derby tegen stadgenoot Everton van trainer Jürgen Klopp geen basisplaats gekregen. Ook aanvaller Mo Salah fungeert als reserve. Verdediger Virgil van Dijk heeft wel een plek gekregen in het elftal van Klopp.
Ki-Jana Hoever en Sepp van den Berg, de andere twee Nederlandse spelers die bij Liverpool onder contract staan, behoren niet tot de wedstrijdselectie. Bij Everton starten Cuco Martina en Maarten Stekelenburg op de bank.
De Merseyside-derby op Goodison Park van Everton, amper een kilometer verwijderd van de 'historische' grond van Anfield, begint om 20.00 uur.
Liverpool heeft nog twee overwinningen nodig om voor de eerste keer sinds 1990 kampioen van Engeland te worden. Nummer 2 Manchester City heeft 22 punten minder dan de koploper. Liverpool speelt komende woensdag thuis tegen Crystal Palace.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
6 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
7 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
8 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
8 uur geleden