Liverpool in derby tegen Everton met Van Dijk, Wijnaldum op bank
LIVERPOOL (ANP) - Georginio Wijnaldum moet bij de herstart van Liverpool in de Premier League vooralsnog genoegen nemen met een bijrol. De Nederlandse international heeft voor de beladen derby tegen stadgenoot Everton van trainer Jürgen Klopp geen basisplaats gekregen. Ook aanvaller Mo Salah fungeert als reserve. Verdediger Virgil van Dijk heeft wel een plek gekregen in het elftal van Klopp.
Ki-Jana Hoever en Sepp van den Berg, de andere twee Nederlandse spelers die bij Liverpool onder contract staan, behoren niet tot de wedstrijdselectie. Bij Everton starten Cuco Martina en Maarten Stekelenburg op de bank.
De Merseyside-derby op Goodison Park van Everton, amper een kilometer verwijderd van de 'historische' grond van Anfield, begint om 20.00 uur.
Liverpool heeft nog twee overwinningen nodig om voor de eerste keer sinds 1990 kampioen van Engeland te worden. Nummer 2 Manchester City heeft 22 punten minder dan de koploper. Liverpool speelt komende woensdag thuis tegen Crystal Palace.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
8 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
11 uur geleden