Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool geeft zege weg in tumultueus slot

Liverpool geeft zege weg in tumultueus slot

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft door een doelpunt in de extra tijd twee punten verspeeld tegen Newcastle United. De treffer van Joe Willock viel in de zesde minuut van de blessuretijd en zorgde voor de 1-1-eindstand. Kort ervoor leek de gelijkmaker al te zijn gevallen, maar scheidsrechter André Marriner keurde een doelpunt van Callum Wilson af wegens hands.

Newcastle meende recht te hebben op een strafschop omdat Wilson, voordat de bal zijn arm raakte, een duw had gekregen. Liverpool leek ermee weg te komen tot Willock alsnog toesloeg: 1-1.

Mohamed Salah had de thuisploeg al in de derde minuut op voorsprong gezet. Daarna volgden tal van mogelijkheden de score uit te breiden via onder meer Sadio Mané en Salah. Omdat de tweede treffer uitbleef, hield Newcastle lang hoop op een punt.

Hard oordeel

Op het moment dat de tweede thuisoverwinning van Liverpool in de Premier League sinds 16 december bijna binnen was, sloeg Newcastle alsnog toe. Het betekende duur puntenverlies voor Liverpool dat naar de vierde plaats leek te klimmen, een plek die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de Champions League.

Trainer Jürgen Klopp was hard in zijn oordeel over Liverpool. "Zoals ik ons vandaag heb zien spelen, verdienen we het niet om ons te kwalificeren voor de Champions League. Je moet zoiets gewoon afdwingen en dat hebben wij niet gedaan. Maar goed, we hebben nog vijf wedstrijden om er iets van te maken. We zullen zien. Veel meer kansen afdwingen dan we vandaag hebben gedaan, gaat vermoedelijk lukken. Maar het zou wel mooi zijn als we er wat meer benutten dan één. Dat is veel te weinig en dan vraag je om problemen."

Meer uit Voetbal

Vitesse vindt accountant en wil licentiecommissie overtuigen

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een accountant gevonden. De club meldt dat het dicht bij een akkoord is met CROP. Die moet als accountant de jaarrekeningen van Vitesse controleren en goedkeuren. Een geldige accountantsverklaring is nodig om betaald voetbal te kunnen blijven spelen. De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie zit echter nog niet op een lijn met de licentiecommissie.

13 minuten geleden
Tuchtcommissie schorst verdediger Goes van AZ voor één duel

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

46 minuten geleden
Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

1 uur geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

1 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

1 uur geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

3 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

13 uur geleden