Liverpool geeft zege weg in tumultueus slot
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft door een doelpunt in de extra tijd twee punten verspeeld tegen Newcastle United. De treffer van Joe Willock viel in de zesde minuut van de blessuretijd en zorgde voor de 1-1-eindstand. Kort ervoor leek de gelijkmaker al te zijn gevallen, maar scheidsrechter André Marriner keurde een doelpunt van Callum Wilson af wegens hands.
Newcastle meende recht te hebben op een strafschop omdat Wilson, voordat de bal zijn arm raakte, een duw had gekregen. Liverpool leek ermee weg te komen tot Willock alsnog toesloeg: 1-1.
Mohamed Salah had de thuisploeg al in de derde minuut op voorsprong gezet. Daarna volgden tal van mogelijkheden de score uit te breiden via onder meer Sadio Mané en Salah. Omdat de tweede treffer uitbleef, hield Newcastle lang hoop op een punt.
Hard oordeel
Op het moment dat de tweede thuisoverwinning van Liverpool in de Premier League sinds 16 december bijna binnen was, sloeg Newcastle alsnog toe. Het betekende duur puntenverlies voor Liverpool dat naar de vierde plaats leek te klimmen, een plek die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de Champions League.
Trainer Jürgen Klopp was hard in zijn oordeel over Liverpool. "Zoals ik ons vandaag heb zien spelen, verdienen we het niet om ons te kwalificeren voor de Champions League. Je moet zoiets gewoon afdwingen en dat hebben wij niet gedaan. Maar goed, we hebben nog vijf wedstrijden om er iets van te maken. We zullen zien. Veel meer kansen afdwingen dan we vandaag hebben gedaan, gaat vermoedelijk lukken. Maar het zou wel mooi zijn als we er wat meer benutten dan één. Dat is veel te weinig en dan vraag je om problemen."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
6 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
9 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
11 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
12 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
13 uur geleden