Liverpool geeft zege weg in tumultueus slot
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft door een doelpunt in de extra tijd twee punten verspeeld tegen Newcastle United. De treffer van Joe Willock viel in de zesde minuut van de blessuretijd en zorgde voor de 1-1-eindstand. Kort ervoor leek de gelijkmaker al te zijn gevallen, maar scheidsrechter André Marriner keurde een doelpunt van Callum Wilson af wegens hands.
Newcastle meende recht te hebben op een strafschop omdat Wilson, voordat de bal zijn arm raakte, een duw had gekregen. Liverpool leek ermee weg te komen tot Willock alsnog toesloeg: 1-1.
Mohamed Salah had de thuisploeg al in de derde minuut op voorsprong gezet. Daarna volgden tal van mogelijkheden de score uit te breiden via onder meer Sadio Mané en Salah. Omdat de tweede treffer uitbleef, hield Newcastle lang hoop op een punt.
Hard oordeel
Op het moment dat de tweede thuisoverwinning van Liverpool in de Premier League sinds 16 december bijna binnen was, sloeg Newcastle alsnog toe. Het betekende duur puntenverlies voor Liverpool dat naar de vierde plaats leek te klimmen, een plek die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de Champions League.
Trainer Jürgen Klopp was hard in zijn oordeel over Liverpool. "Zoals ik ons vandaag heb zien spelen, verdienen we het niet om ons te kwalificeren voor de Champions League. Je moet zoiets gewoon afdwingen en dat hebben wij niet gedaan. Maar goed, we hebben nog vijf wedstrijden om er iets van te maken. We zullen zien. Veel meer kansen afdwingen dan we vandaag hebben gedaan, gaat vermoedelijk lukken. Maar het zou wel mooi zijn als we er wat meer benutten dan één. Dat is veel te weinig en dan vraag je om problemen."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
32 minuten geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
39 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
7 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden