Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool beëindigt lange ongeslagen reeks Arsenal met ruime zege

Liverpool beëindigt lange ongeslagen reeks Arsenal met ruime zege

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de topper in de Engelse voetbalcompetitie tegen Arsenal overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Jürgen Klopp was voor eigen publiek met liefst 4-0 te sterk voor de Londenaren. Het was voor Arsenal de eerste nederlaag, alle competities en toernooien meegerekend, sinds 28 augustus. Toen verloor de club met 5-0 bij Manchester City.

Sadio Mané kopte Liverpool in de slotfase van de eerste helft, na een vrije trap van Trent Alexander-Arnold, op voorsprong. Het duurde tot de 52e minuut totdat de thuisclub uitliep. Arsenal-verdediger Nuno Tavares veroverde de bal bij de zijlijn, maar schoof hem daarna zo in de voeten van Diogo Jota. Na een fraaie kapbeweging scoorde de aanvaller.

Jota stond met een dieptepass op Mané aan de basis van de 3-0. Mohamed Salah kon de voorzet van Mané in de 73e minuut bij de tweede paal binnen tikken. Ook de 4-0 ontstond vanuit een snelle omschakeling van Liverpool. Na een vlotte aanval kon de Japanner Takumi Minamino scoren.

Het was voor Liverpool de eerste zege in drie competitieduels. Liverpool blijft tweede in de Premier League, met 4 punten achterstand op Chelsea.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink baalt van gebrek aan VAR in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.

8 minuten geleden
Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

1 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

2 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

2 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

2 uur geleden
Voetbalsters boeken tegen Ierland eerste zege in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.

2 uur geleden
Koploper PSV ontsnapt met late zege tegen sterk AZ

EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.

3 uur geleden