Liverpool beëindigt lange ongeslagen reeks Arsenal met ruime zege
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de topper in de Engelse voetbalcompetitie tegen Arsenal overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Jürgen Klopp was voor eigen publiek met liefst 4-0 te sterk voor de Londenaren. Het was voor Arsenal de eerste nederlaag, alle competities en toernooien meegerekend, sinds 28 augustus. Toen verloor de club met 5-0 bij Manchester City.
Sadio Mané kopte Liverpool in de slotfase van de eerste helft, na een vrije trap van Trent Alexander-Arnold, op voorsprong. Het duurde tot de 52e minuut totdat de thuisclub uitliep. Arsenal-verdediger Nuno Tavares veroverde de bal bij de zijlijn, maar schoof hem daarna zo in de voeten van Diogo Jota. Na een fraaie kapbeweging scoorde de aanvaller.
Jota stond met een dieptepass op Mané aan de basis van de 3-0. Mohamed Salah kon de voorzet van Mané in de 73e minuut bij de tweede paal binnen tikken. Ook de 4-0 ontstond vanuit een snelle omschakeling van Liverpool. Na een vlotte aanval kon de Japanner Takumi Minamino scoren.
Het was voor Liverpool de eerste zege in drie competitieduels. Liverpool blijft tweede in de Premier League, met 4 punten achterstand op Chelsea.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
19 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
19 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
22 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
22 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
23 uur geleden