Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool beëindigt lange ongeslagen reeks Arsenal met ruime zege

Liverpool beëindigt lange ongeslagen reeks Arsenal met ruime zege

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de topper in de Engelse voetbalcompetitie tegen Arsenal overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Jürgen Klopp was voor eigen publiek met liefst 4-0 te sterk voor de Londenaren. Het was voor Arsenal de eerste nederlaag, alle competities en toernooien meegerekend, sinds 28 augustus. Toen verloor de club met 5-0 bij Manchester City.

Sadio Mané kopte Liverpool in de slotfase van de eerste helft, na een vrije trap van Trent Alexander-Arnold, op voorsprong. Het duurde tot de 52e minuut totdat de thuisclub uitliep. Arsenal-verdediger Nuno Tavares veroverde de bal bij de zijlijn, maar schoof hem daarna zo in de voeten van Diogo Jota. Na een fraaie kapbeweging scoorde de aanvaller.

Jota stond met een dieptepass op Mané aan de basis van de 3-0. Mohamed Salah kon de voorzet van Mané in de 73e minuut bij de tweede paal binnen tikken. Ook de 4-0 ontstond vanuit een snelle omschakeling van Liverpool. Na een vlotte aanval kon de Japanner Takumi Minamino scoren.

Het was voor Liverpool de eerste zege in drie competitieduels. Liverpool blijft tweede in de Premier League, met 4 punten achterstand op Chelsea.

Meer uit Voetbal

Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

1 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

18 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

20 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

20 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

23 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

1 dag geleden