Liverpool beëindigt lange ongeslagen reeks Arsenal met ruime zege
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de topper in de Engelse voetbalcompetitie tegen Arsenal overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Jürgen Klopp was voor eigen publiek met liefst 4-0 te sterk voor de Londenaren. Het was voor Arsenal de eerste nederlaag, alle competities en toernooien meegerekend, sinds 28 augustus. Toen verloor de club met 5-0 bij Manchester City.
Sadio Mané kopte Liverpool in de slotfase van de eerste helft, na een vrije trap van Trent Alexander-Arnold, op voorsprong. Het duurde tot de 52e minuut totdat de thuisclub uitliep. Arsenal-verdediger Nuno Tavares veroverde de bal bij de zijlijn, maar schoof hem daarna zo in de voeten van Diogo Jota. Na een fraaie kapbeweging scoorde de aanvaller.
Jota stond met een dieptepass op Mané aan de basis van de 3-0. Mohamed Salah kon de voorzet van Mané in de 73e minuut bij de tweede paal binnen tikken. Ook de 4-0 ontstond vanuit een snelle omschakeling van Liverpool. Na een vlotte aanval kon de Japanner Takumi Minamino scoren.
Het was voor Liverpool de eerste zege in drie competitieduels. Liverpool blijft tweede in de Premier League, met 4 punten achterstand op Chelsea.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
29 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
20 uur geleden