Liverpool-assistent Lijnders: bizar dat we woensdag alweer spelen
LIVERPOOL (ANP) - Assistent Pepijn Lijnders van Liverpool vindt het absurd dat zijn elftal woensdag alweer moet spelen. Drie dagen na het gelijkspel met Tottenham Hotspur in de Premier League (2-2) volgt nu de kwartfinale in de League Cup tegen Leicester City.
Veel selecties in Engeland worden geplaagd door uitbraken van het coronavirus. Overleg tussen de clubs en de Premier League leverde maandag op dat ook tijdens de komende feestdagen gewoon doorgespeeld wordt. "Voor mij zijn de experts niet de trainers. Voor mij zijn de experts de wetenschappers en de artsen. We zouden hun richtlijnen moeten volgen. De Premier League had hen moeten bevragen, niet de voorzitters en de managers."
Liverpool mist tegen Leicester nog verdediger Virgil van Dijk en middenvelders Thiago Alcantara, Fabinho en Curtis Jones. Zij testten vorige week positief op het coronavirus. "We zullen onze tijd met ze nemen en geen haast maken", aldus Lijnders, die hoofdcoach Jürgen Klopp op de persconferentie verving.
De geblesseerde aanvaller Divock Origi kan ook niet meedoen bij Liverpool.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
38 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een zege op Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0.
40 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
3 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
21 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
21 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
21 uur geleden