Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

[liveblog] Tholen gaat naar de stembus

[liveblog] Tholen gaat naar de stembus

[LIVEBLOG] THOLEN - De Tweede Kamerverkiezingen zijn begonnen. Normaliter is er sprake van één verkiezingsdag waarop heel Nederland naar de stembus gaat. Vanwege corona is er echter de mogelijkheid tot vervroegd stemmen op maandag 15 maart en dinsdag 16 maart van 07.30 tot 21.00 uur. Dit kan op Tholen niet in alle stembureaus, maar alleen bij het gemeentehuis in Tholen en Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk.

Het vervroegd stemmen geeft kiezers die tot de coronarisicogroep horen de mogelijkheid hun stem eerder uit te brengen, naast de mogelijkheid om op de verkiezingsdag te stemmen of het geven van een volmacht. 

[21.23] Maandag hebben in totaal 509 stemgerechtigden van het eiland gestemd.  Dat is een opkomstpercentage van 2.59%

[19.32] Aan het begin van de avond hebben 474 mensen uit Tholen gestemd, 314 op het gemeentehuis, 160 in de Haestinge. 

[14.24] 308 inwoners hebben hun stem uitgebracht. 212 deden dat op het gemeentehuis, 96 bij de Haestinge. Dat komt neer op 1,56 procent van de stemgerechtigden. 

[10.29] De eerste 67 Tholenaren hebben hun stem uitgebracht. 32 mensen deden dit op het gemeentehuis Tholen, 35 bij de Haestinge in Sint Maartensdijk. Daarmee heeft 0.34% van de stemgerechtigden gehoor gegeven aan de oproep om te stemmen. 

 Alle algemene informatie rondom de verkiezingen zijn te vinden op www.tholen.nl/inwoners/verkiezingen 

Meer uit Tholen

Rijkswaterstaat waarschuwt voor drukke en gladde ochtendspits

ZEELAND - Weggebruikers die maandagochtend de weg op gaan, moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met een extra drukke ochtendspits. Dit komt mede door het einde van de kerstvakantie en de winterse omstandigheden. Weggebruikers moeten oppassen voor gladheid en worden geadviseerd om voor vertrek de weer- en verkeersinformatie te raadplegen.

11 uur geleden
Stadlander bouwt 13 nieuwe huurwoningen in Stavenisse

STAVENISSE - In de nieuwe, groene wijk bij de Poststraat in Stavenisse, op voormalig agrarische grond, bouwt Stadlander 13 nieuwe eengezinswoningen. De woningen die op deze plek komen, zijn bij uitstek een voorbeeld van duurzaam bouwen én wonen. Hout en andere biobased materialen zijn de belangrijkste bouwstenen. Stadlander en bouwpartner Tala slaan de handen ineen voor dit vernieuwende concept.

21 uur geleden
Zeeland noteert minder dan één procent van alle auto-inbraken in Nederland

THOLEN - Uit onderzoek blijkt dat Zeeland weinig auto-inbraken heeft. In de eerste tien maanden van dit jaar werden er slechts 286 inbraken geregistreerd. Dat is minder dan één procent van de 34.250 landelijke meldingen. Op Tholen bleef het aantal incidenten beperkt tot zeven.

1 dag geleden
KNMI schaalt op naar code oranje: Gladheid door sneeuw en bevriezing

WEST-BRABANT- Het KNMI heeft opgeschaald van code geel naar code oranje vanwege gladheid door sneeuw en bevriezing. In West-Brabant kan er vanochtend plaatselijk 5 tot 10 centimeter sneeuw vallen. Het verkeer moet rekening houden met gladheid door winterse buien en bevriezing van natte wegen. De winterse omstandigheden met sneeuw en gladheid houden het hele weekend aan.

1 dag geleden
Code geel vanwege sneeuw en bevriezing

Nederland kleurt vrijdag wit. Het KNMI heeft vanwege de sneeuw code geel afgekondigd voor heel het land.

2 dagen geleden
Stadlander informeert omwonenden over sloop en nieuwbouw in Bou Kooijmanstraat

OUD-VOSSEMEER - Stadlander zet een volgende stap in de herontwikkeling van de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. 

2 dagen geleden
Sportieve leefstijlprogramma Cool2BFit voor kinderen die fit willen worden

THOLEN - De gemeente Tholen, team Jij op Tholen, start vanaf donderdag 8 januari het sportieve leefstijlprogramma Cool2BFit in Sint-Maartensdijk. Cool2BFit is bedoeld voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar die, samen met hun ouders of verzorgers, naar een gezonder gewicht willen werken en weer lekker in hun vel willen zitten. Meedoen is gratis, vooraf aanmelden is verplicht. 

3 dagen geleden