Lintje voor Peter van den Dorpel
THOLEN - Peter van den Dorpel is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. Het lintje kreeg hij opgespeld door burgemeester Marleen Sijbers.
Van den Dorpel heeft een mooie staat van dienst:
Verdiensten:
1996 - heden: vicevoorzitter (1996-2013) en voorzitter (2013-heden) van de Eben-Haëzerschool te Tholen.
1997 - 2004: vrijwilliger bij de Gereformeerde Gemeente te Tholen.
2011 - 2019: lid van Raad van toezicht bij Driestar educatief te Gouda.
2013, 2017, 2021: vrijwilliger bij de SGP te Tholen.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - De gemeente Tholen heeft donderdag veiligheidsmaatregelen genomen na de twee explosies aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. In de straat zijn beveiligingscamera's geplaatst en één van de getroffen woningen is gesloten.
2 uur geledenTHOLEN - Inwoners van de gemeente Tholen met een koopwoning en een lager inkomen kunnen hulp krijgen bij het isoleren van hun woning. De gemeente stelt een verhoogde subsidie van maximaal 4.000 euro beschikbaar. Ook krijgen inwoners persoonlijke begeleiding bij het hele traject.
7 uur geledenTHOLEN - Een auto is woensdagmiddag in het water beland bij de Windsingel in Tholen. De brandweer rukte onder meer uit met duikers, maar al snel bleek dat er niemand meer in het voertuig zat.
12 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Locoburgemeester Corniel van Leeuwen is geschrokken van de twee explosies die de afgelopen nachten plaatsvonden aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. Dat staat in een statement dat de gemeente Tholen woensdagmiddag heeft gedeeld. Van Leeuwen staat momenteel in contact met de direct omwonenden.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Voor de tweede nacht op rij is er een explosie geweest aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. Dit keer was het raak bij de buren van de woning waar in de nacht van maandag op dinsdag nog een vuurwerkbom ontplofte. De voordeur van de woning raakte daarbij zwaar beschadigd. De politie onderzoekt beide incidenten.
1 dag geledenZEELAND - Meer belastingkorting voor werkenden, iets lagere belastingtarieven, maar ook duurder leidingwater en minder voordeel voor ouderen. Het kabinet presenteerde dinsdag op Prinsjesdag de plannen voor 2027. Onderaan de streep gaat de gemiddelde Nederlander er volgend jaar volgens de ramingen nét op achteruit. Wat merken inwoners daarvan in hun portemonnee?
1 dag geledenPOORTVLIET - Wat leeft er in Poortvliet? Wat is er nodig om het dorp leefbaar en betrokken te houden? Die vragen staan centraal tijdens de dorpsavond die Samen Poortvliet op woensdag 16 september organiseert. De avond is bedoeld voor alle inwoners van Poortvliet. De inloop begint om 19.00 uur in de foyer van de Woonboulevard aan de Paasdijkweg. Om 19.30 uur start het programma.
2 dagen geleden