Linssen keert bij Feyenoord terug voor beslissende wedstrijd
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bryan Linssen is op tijd fit voor de finale van de play-offs om Europees voetbal van zondag tegen FC Utrecht. De aanvaller miste woensdag de halve eindstrijd tegen Sparta Rotterdam (2-0) wegens een lichte blessure. Trainer Dick Advocaat heeft verder de beschikking over dezelfde spelers, zei hij vrijdag.
De wedstrijd zou eigenlijk zaterdag zijn, maar is naar zondag verplaatst omdat de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb er vanwege de finale van het Eurovisie Songfestival in zijn stad op hetzelfde moment geen voetbalwedstrijd bij wil hebben. "Het verstoort de voorbereiding niet", aldus Advocaat. "We gaan ervan uit dat we zondag spelen. En anders spelen we morgen. We zijn op beide dagen voorbereid."
Het wordt voor Advocaat zijn laatste wedstrijd als clubtrainer. "Daar denk ik echt niet aan, het komt zoals het komt. Ik heb genoeg traantjes gelaten. Soms vind ik dat wel eens vervelend. Er hoeft maar iemand iets te zeggen en de tranen komen", aldus Advocaat. "We willen het goed afsluiten, dat wil Utrecht ook. De sterkste wint."
Advocaat kijkt terug op een mooie tijd bij Feyenoord. "Het is een prachtige club om te werken, maar wel een moeilijke. Als je met Feyenoord als vijfde eindigt, is dat niet goed", zei de coach over de eindklassering dit seizoen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
2 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.
5 uur geleden