Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lille komt niet tot scoren en ziet PSG naderen

Lille komt niet tot scoren en ziet PSG naderen

LILLE (ANP) - Paris Saint-Germain is koploper Lille tot op een punt genaderd in Ligue 1. Lille bleef in de eennalaatste speelronde op 0-0 steken tegen Saint-Etienne, terwijl PSG op eigen veld met 4-0 duidelijk te sterk was voor Stade de Reims. Voor Lille was het al het elfde gelijkspel van het seizoen.

Neymar zette PSG na een klein kwartier via een penalty op 1-0 en Kylian Mbappé maakte er tien minuten later al 2-0 van. Halverwege de tweede helft bracht Marquinhos de stand op 3-0, waarna invaller Moise Kean vlak voor tijd de eindstand bepaalde. Kean was ingevallen voor Mbappé. Reims speelde bijna de hele wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor een handsbal van Yunis Abdelhamid in de tiende minuut.

Lille, waar Sven Botman de hele wedstrijd meedeed, kan voor het eerst sinds 2011 landskampioen worden. Tijdens de laatste speelronde speelt Lille uit tegen Angers, PSG wacht de uitwedstrijd tegen Brest. De beslissing valt volgende week zondag.

Depay

Olympique Lyonnais mag blijven hopen op deelname aan de Champions League. De ploeg van aanvoerder Memphis Depay won met 5-2 bij Nîmes, dat daardoor degradeerde. Depay nam de 1-2 voor zijn rekening. Lyon staat vierde op 1 punt van AS Monaco; de eerste twee plaatsen zich voor het hoofdtoernooi van de Champions League, de nummer 3 voor de voorronden.

Oud-Ajacied Arek Milik leidde Olympique Marseille met drie treffers langs Angers: 3-2. Het winnende doelpunt van Milik viel diep in blessuretijd, uit een strafschop.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

5 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

5 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

7 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

8 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

8 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

9 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

9 uur geleden