Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lille komt niet tot scoren en ziet PSG naderen

Lille komt niet tot scoren en ziet PSG naderen

LILLE (ANP) - Paris Saint-Germain is koploper Lille tot op een punt genaderd in Ligue 1. Lille bleef in de eennalaatste speelronde op 0-0 steken tegen Saint-Etienne, terwijl PSG op eigen veld met 4-0 duidelijk te sterk was voor Stade de Reims. Voor Lille was het al het elfde gelijkspel van het seizoen.

Neymar zette PSG na een klein kwartier via een penalty op 1-0 en Kylian Mbappé maakte er tien minuten later al 2-0 van. Halverwege de tweede helft bracht Marquinhos de stand op 3-0, waarna invaller Moise Kean vlak voor tijd de eindstand bepaalde. Kean was ingevallen voor Mbappé. Reims speelde bijna de hele wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor een handsbal van Yunis Abdelhamid in de tiende minuut.

Lille, waar Sven Botman de hele wedstrijd meedeed, kan voor het eerst sinds 2011 landskampioen worden. Tijdens de laatste speelronde speelt Lille uit tegen Angers, PSG wacht de uitwedstrijd tegen Brest. De beslissing valt volgende week zondag.

Depay

Olympique Lyonnais mag blijven hopen op deelname aan de Champions League. De ploeg van aanvoerder Memphis Depay won met 5-2 bij Nîmes, dat daardoor degradeerde. Depay nam de 1-2 voor zijn rekening. Lyon staat vierde op 1 punt van AS Monaco; de eerste twee plaatsen zich voor het hoofdtoernooi van de Champions League, de nummer 3 voor de voorronden.

Oud-Ajacied Arek Milik leidde Olympique Marseille met drie treffers langs Angers: 3-2. Het winnende doelpunt van Milik viel diep in blessuretijd, uit een strafschop.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

16 minuten geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

32 minuten geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

1 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

1 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

3 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

3 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

3 uur geleden