Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lille komt niet tot scoren en ziet PSG naderen

Lille komt niet tot scoren en ziet PSG naderen

LILLE (ANP) - Paris Saint-Germain is koploper Lille tot op een punt genaderd in Ligue 1. Lille bleef in de eennalaatste speelronde op 0-0 steken tegen Saint-Etienne, terwijl PSG op eigen veld met 4-0 duidelijk te sterk was voor Stade de Reims. Voor Lille was het al het elfde gelijkspel van het seizoen.

Neymar zette PSG na een klein kwartier via een penalty op 1-0 en Kylian Mbappé maakte er tien minuten later al 2-0 van. Halverwege de tweede helft bracht Marquinhos de stand op 3-0, waarna invaller Moise Kean vlak voor tijd de eindstand bepaalde. Kean was ingevallen voor Mbappé. Reims speelde bijna de hele wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor een handsbal van Yunis Abdelhamid in de tiende minuut.

Lille, waar Sven Botman de hele wedstrijd meedeed, kan voor het eerst sinds 2011 landskampioen worden. Tijdens de laatste speelronde speelt Lille uit tegen Angers, PSG wacht de uitwedstrijd tegen Brest. De beslissing valt volgende week zondag.

Depay

Olympique Lyonnais mag blijven hopen op deelname aan de Champions League. De ploeg van aanvoerder Memphis Depay won met 5-2 bij Nîmes, dat daardoor degradeerde. Depay nam de 1-2 voor zijn rekening. Lyon staat vierde op 1 punt van AS Monaco; de eerste twee plaatsen zich voor het hoofdtoernooi van de Champions League, de nummer 3 voor de voorronden.

Oud-Ajacied Arek Milik leidde Olympique Marseille met drie treffers langs Angers: 3-2. Het winnende doelpunt van Milik viel diep in blessuretijd, uit een strafschop.

Meer uit Voetbal

Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

1 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

1 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

1 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

3 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

6 uur geleden
Feyenoord zegt contract met verdediger Trauner formeel op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.

6 uur geleden