Lille herovert koppositie in Frankrijk met zege in Lyon
LYON (ANP) - Lille heeft met een zege in de topper bij Olympique Lyon de koppositie in de Franse competitie heroverd. Met Burak Yilmaz als grote man bogen de bezoekers uit Lille een 2-0 achterstand om in een 3-2-overwinning.
Lille komt door de zege op 73 punten, 1 meer dan Paris Saint-Germain. Monaco, staat derde op 2 punten. Olympique Lyon blijft vierde op 67 punten. Monaco won eerder op zondag met 1-0 bij Angers. PSG had zaterdag FC Metz met 3-1 verslagen.
Lyon, met aanvoerder Memphis Depay, kwam via een treffer van Islam Slimani en een eigen doelpunt van José Fonte op 2-0. Burak Yilmaz bracht met een snoeiharde vrije trap de spanning vlak voor de rust terug. Jonathan David zorgde na een uur voor de gelijkmaker. Yilmaz besliste vijf minuten voor tijd met zijn tweede doelpunt de wedstrijd in het voordeel van Lille, waar Sven Botman de hele wedstrijd speelde.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
7 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
8 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
10 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
19 uur geleden