Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lille en AC Milan plaatsen zich voor knock-outfase Europa League

Lille en AC Milan plaatsen zich voor knock-outfase Europa League

MILAAN (ANP) - Lille en AC Milan hebben zich dankzij zeges op Sparta Praag (2-1) en Celtic (4-2) geplaatst voor de volgende ronde in de Europa League. Beide ploegen draaiden op eigen veld een achterstand om.

Ondanks een groot aantal kansen voor Lille duurde het lang voordat de Fransen tot scoren kwamen. Twintig minuten voor tijd kreeg Lille eerst een tegentreffer te verwerken, nota bene kort nadat verdediger Ondrej Celustka bij de bezoekers met zijn tweede gele kaart het veld had verlaten. De ingevallen spits Burak Yılmaz hielp de thuisploeg, waar Sven Botman het gehele duel meedeed, alsnog aan de zege met twee doelpunten.

In Milaan volgden de doelpunten elkaar snel op. Tom Rogic en Odsonne Édouard brachten Celtic verrassend op voorsprong in San Siro, maar nog voor het halfuur hadden Hakan Çalhanoğlu en Samu Castillejo de schade alweer gerepareerd en stond het 2-2. Kort na rust bracht Jens Hauge de Milanezen voor het eerst op voorsprong na een knappe dribbel. Brahim Díaz scoorde ook nog.

Lille heeft na vijf duels 11 punten, eentje meer dan AC Milan. Sparta Praag (6 punten) en Celtic (1 punt) zijn klaar in Europa.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

42 minuten geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

1 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

2 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

3 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

4 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

4 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

5 uur geleden