Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lijfarts: Maradona mag ziekenhuis snel verlaten

Lijfarts: Maradona mag ziekenhuis snel verlaten

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Diego Maradona herstelt goed van de hersenoperatie die hij vorige week heeft ondergaan. Volgens zijn lijfarts Leopoldo Luque mag de voormalig topvoetballer het ziekenhuis in Buenos Aires binnen enkele dagen verlaten. "Diego wil naar huis en we overleggen nu wanneer dat kan gebeuren", zei Luque tegen de buiten het hospitaal opgestelde mediavertegenwoordigers.

"Het gaat er nu ook om waar hij verder gaat herstellen, maar voor nu kan ik zeggen dat het goed met hem gaat", liet Luque weten. Maradona werd vorige week, enkele dagen na zijn 60e verjaardag, opgenomen in een ziekenhuis in La Plata. Hij vertoonde verschijnselen van bloedarmoede en uitdroging. Nadat bij een scan een bloedprop tussen zijn hersenen en schedel was geconstateerd werd hij overgebracht naar een ziekenhuis in de Argentijnse hoofdstad waar een operatie volgde.

Maradona zou langer in het ziekenhuis hebben moeten blijven omdat hij kampt met ontwenningsverschijnselen veroorzaakt door een alcoholverslaving. De voetballer, die zijn land in 1986 naar de wereldtitel leidde, verbleef de afgelopen jaren vaker in ziekenhuizen. Dat was meestal het gevolg van zijn buitenissige levensstijl.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

7 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

7 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

8 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

8 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

9 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

10 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

10 uur geleden