Lewandowski scoort zesde duel op rij en helpt Barça aan winst
MALLORCA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zesde overwinning op rij behaald. Robert Lewandowski maakte in de uitwedstrijd tegen Real Mallorca het enige doelpunt: 0-1.
De 34-jarige Poolse spits was daarmee de eerste speler sinds Lionel Messi die zes competitiewedstrijden op rij scoorde voor Barcelona, dat met 19 punten uit zeven duels voorlopig aan kop gaat in La Liga. Regerend kampioen Real Madrid speelt zondag in eigen stadion tegen Osasuna en komt bij winst op 21 punten.
Frenkie de Jong en Memphis Depay ontbraken allebei in de selectie van FC Barcelona, dat een aantal keer ontsnapte bij grote kansen van Mallorca. Beide Oranje-internationals raakten vorige week donderdag in de uitwedstrijd tegen Polen in de Nations League (0-2) geblesseerd aan hun bovenbeen. De Jong sluit vermoedelijk snel weer aan bij Barcelona en ook de blessure van Depay lijkt niet heel ernstig.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
14 uur geleden