Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lewandowski scoort zesde duel op rij en helpt Barça aan winst

Lewandowski scoort zesde duel op rij en helpt Barça aan winst

MALLORCA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zesde overwinning op rij behaald. Robert Lewandowski maakte in de uitwedstrijd tegen Real Mallorca het enige doelpunt: 0-1.

De 34-jarige Poolse spits was daarmee de eerste speler sinds Lionel Messi die zes competitiewedstrijden op rij scoorde voor Barcelona, dat met 19 punten uit zeven duels voorlopig aan kop gaat in La Liga. Regerend kampioen Real Madrid speelt zondag in eigen stadion tegen Osasuna en komt bij winst op 21 punten.

Frenkie de Jong en Memphis Depay ontbraken allebei in de selectie van FC Barcelona, dat een aantal keer ontsnapte bij grote kansen van Mallorca. Beide Oranje-internationals raakten vorige week donderdag in de uitwedstrijd tegen Polen in de Nations League (0-2) geblesseerd aan hun bovenbeen. De Jong sluit vermoedelijk snel weer aan bij Barcelona en ook de blessure van Depay lijkt niet heel ernstig.

Meer uit Voetbal

Feyenoord - Panathinaikos vervroegd door verwachte storm

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League begint donderdag niet om 18.45 uur maar om 16.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam gebeurt dat op last van de autoriteiten, vanwege het extreme weer dat wordt verwacht.

6 uur geleden
Chelsea scoort vijf keer tegen Ajax in Champions League

LONDEN (ANP) - Ajax heeft opnieuw een zware nederlaag in de Champions League geleden. Chelsea versloeg de ploeg van trainer John Heitinga met 5-1 in de stromende regen op Stamford Bridge.

8 uur geleden
Onderzoek naar niet-speelgerechtigde speler Lyon tegen FC Utrecht

LYON (ANP) - In het duel uit de Europa League tussen FC Utrecht en Olympique Lyon heeft bij de Fransen een niet-speelgerechtigde speler meegedaan. Dat meldt de Franse krant Le Dauphiné. Het gaat om de Algerijnse aanvallende middenvelder Rachid Ghezzal. De krant heeft van de Europese voetbalbond UEFA de bevestiging gekregen dat Ghezzal daarom ontbrak in het volgende Europese duel van Lyon tegen FC Salzburg.

8 uur geleden
Ajax met doelman Pasveer onder de lat tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Remko Pasveer keert terug onder de lat bij Ajax. De 41-jarige keeper begint om 21.00 uur aan het uitduel met Chelsea. Hij krijgt de voorkeur boven Vítezslav Jaros, die tot zaterdag de eerste doelman van Ajax was.

11 uur geleden
Voetballer Salah-Eddine mag van FIFA voor Marokko uitkomen

ZÜRICH (ANP) - PSV'er Anass Salah-Eddine mag uitkomen voor het Marokkaanse elftal. De door Roma aan PSV verhuurde linksback, die afgelopen zomer nog met Jong Oranje op het EK speelde, heeft toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA om voor Marokko uit te komen.

19 uur geleden
UEFA overweegt andere opzet in kwalificaties WK en EK

BERLIJN (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA overweegt de opzet voor de kwalificaties van de wereldkampioenschappen en Europese kampioenschappen voetbal te wijzigen. Volgens het Duitse Sport Bild denkt de voetbalbond na over het gebruik van het huidige model voor de Champions League met een leaguefase voorafgaand aan de knock-outfase.

19 uur geleden
Til geniet van tweede helft tegen Napoli: toen waren we écht goed

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til maakte PSV na de ruime overwinning (6-2) op Napoli in de Champions League een compliment. "De eerste helft moesten we ons nog aanpassen. Na de tegentreffer kwamen we pas op gang. Daarna pakten we ze bij de keel en hebben we niet meer losgelaten. De tweede helft waren we écht goed", sprak de gelegenheidsspits in het Philips Stadion.

1 dag geleden