Lewandowski scoort zesde duel op rij en helpt Barça aan winst
MALLORCA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zesde overwinning op rij behaald. Robert Lewandowski maakte in de uitwedstrijd tegen Real Mallorca het enige doelpunt: 0-1.
De 34-jarige Poolse spits was daarmee de eerste speler sinds Lionel Messi die zes competitiewedstrijden op rij scoorde voor Barcelona, dat met 19 punten uit zeven duels voorlopig aan kop gaat in La Liga. Regerend kampioen Real Madrid speelt zondag in eigen stadion tegen Osasuna en komt bij winst op 21 punten.
Frenkie de Jong en Memphis Depay ontbraken allebei in de selectie van FC Barcelona, dat een aantal keer ontsnapte bij grote kansen van Mallorca. Beide Oranje-internationals raakten vorige week donderdag in de uitwedstrijd tegen Polen in de Nations League (0-2) geblesseerd aan hun bovenbeen. De Jong sluit vermoedelijk snel weer aan bij Barcelona en ook de blessure van Depay lijkt niet heel ernstig.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
40 minuten geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
41 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
42 minuten geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
12 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
14 uur geleden